Partnerzy serwisu:
Komunikacja

MPK Siedlce kupuje autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-12-29 12:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MPK Siedlce kupuje autobusy
fot. Solaris
MPK w Siedlcach rozpisało przetarg na dostawy dwóch ok. 10-metrowych autobusów. Pojazdy powinny pojawić się u przewoźnika do końca listopada 2021 r.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch autobusów o długości 10,1-10,6 m, mieszczących min. 80 pasażerów, z czego 18-21 na miejscach siedzących (w tym min. osiem dostępnych z poziomu niskiej podłogi). Dopuszczane są drzwi w układzie 2-2-2 lub 1-2-2 (szerokość drzwi pojedynczych – min. 750 mm, podwójnych – 1200 mm). Autobusy mają posiadać płaską podłogę, z wejściem na wysokości 320 mm. Wymagany jest silnik o mocy 180-220 kW, spełniający normę Euro 6. Przewidziano wentylację, ogrzewanie i klimatyzację całego pojazdu. Wyposażenie obejmuje monitoring, porty USB do ładowania urządzeń mobilnych, tablice informacyjne LED i LCD, system automatycznych zapowiedzi głosowych, kasowniki.

Termin składania ofert mija 2 lutego. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie dostawy na rynek krajów Unii Europejskiej, Królestwa Norwegii lub Konfederacji Szwajcarii, po minimum 2 szt. autobusów w każdej z dostaw, zgodnych co do marki, typu/modelu i długości autobusów oferowanych w postępowaniu w Siedlcach.

O wyborze zdecydują cena (60%), parametry techniczno-eksploatacyjne (35%), zużycie energii (4%), emisja CO2 (1%). Pod uwagę brane będą zastosowane rozwiązania w zakresie konstrukcji nośnej, spełniające wymogi homologacji typu pojazdu w zakresie wytrzymałości ich konstrukcji nośnej, liczba miejsc dostępnych z poziomu niskiej podłogi, układ wylotu spalin, skrzynia biegów, materiał konstrukcyjny szkieletu, nadwozia, ramy. Zamówienie ma zostać zrealizowane w ciągu 200 dni – do końca listopada 2021 r.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Siedlce z umową na autobusy Solarisa

Komunikacja

Siedlce z umową na autobusy Solarisa

Witold Urbanowicz 03 lipca 2019

Siedlce: Solaris pokonuje Autosana – pomimo wyższej ceny

Komunikacja

Siedlce: Solaris pokonuje Autosana – pomimo wyższej ceny

Witold Urbanowicz 12 czerwca 2019

Siedlce: Autosan i Solaris rywalizują o zamówienie

Komunikacja

Siedlce: Autosan i Solaris rywalizują o zamówienie

Witold Urbanowicz 28 maja 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5