Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Montaż schodów i kładek na Warszawie Gdańskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
16-12-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa PKP PLK, oprac. WU

Podziel się ze znajomymi:

Postępują prace przy przebudowie stacji Warszawa Gdańska. Rozpoczął się montaż schodów ruchomych w tunelu oraz elementów dwóch nowo zaprojektowanych kładek po wschodniej i zachodniej stronie stacji.

Na zabezpieczonym terenie, w kilku miejscach widać już efekty prac. Na wybudowanych filarach kładki wschodniej wykonawca montuje kolejne elementy konstrukcji obiektu. Kładka połączy wiadukt na ul. Mickiewicza ze stacją.

Równocześnie na peronie 2 osadzone zostały nowe schody ruchome do przejścia podziemnego. Na peronie 4 przygotowano betonową konstrukcję pod drugą kładkę, od strony zachodniej. Prace na stacji Warszawa Gdańska zostały zaplanowane i wpisane do rozkładu jazdy. Dla podróżnych przygotowano bezpieczne dojście na peron numer 2.

Inwestycja – w ramach przygotowania do obsługi większego ruchu w czasie przebudowy linii średnicowej – zakłada poprawę dojść do peronów. Od strony wiaduktu drogowego na ul. Mickiewicza będzie zadaszona kładka z zejściami na każdy z peronów. Zainstalowane zostaną windy. Natomiast z przejścia pod torami ruchomymi schodami wjedziemy na każdy z trzech peronów. Od zachodniej strony stacji będzie druga kładka. Obiekt połączy perony oraz ul. Kłopot z ul. Felińskiego. W zadaszonym przejściu będą windy.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5