Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Mława szuka przewoźnika na trzy kolejne lata

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-11-02 13:23
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Mława szuka przewoźnika na trzy kolejne lata
fot.
Miasto Mława rozpisało przetarg na przewozy w ramach komunikacji miejskiej sześcioma autobusami. Usługa ma być realizowana w latach 2018–20.

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie w okresie od początku stycznia 2018 r. do końca grudnia 2020 r. usługi przewozu regularnego osób w ramach systemu komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Mława. Zamawiający wskazuje, że całość zamówienia to 927 930,20 wozokilometrów.

Usługi są podzielone na kursy na linii podstawowej i liniach uzupełniających. Przewozy na tej pierwszej powinny być realizowane minimum dwoma autobusami miejskimi, które pomieszczą minimum 75 pasażerów, w tym 15 na miejscach siedzących, co odpowiada autobusom MIDI. Pojazdy powinny być trzydrzwiowe. Linie uzupełniające powinny być obsługiwane przez co najmniej cztery dwudrzwiowe mikrobusy, do których wejdzie 40 pasażerów, a co najmniej 12 będzie mogło podróżować na miejscach siedzących. Dodatkowo przewoźnik musi dysponować co najmniej po jednym pojeździe obu typów, w charakterze rezerwy.

Wszystkie pojazdy muszą być wyposażone m.in. w klimatyzację i wi–fi. Mają być napędzane silnikami diesla które spełniają normę Euro 5. Nie mogą być starsze niż wyprodukowane w 2012 r.

Warunek doświadczenia, który muszą spełnić oferenci nie jest zbyt wygórowany. Przewoźnicy muszą się wykazać wykonywaniem w okresie ostatnich trzech lat przynajmniej jednej usługi, polegającej na należytym przewozie osób na linii o długości co najmniej 5 km. W ogłoszeniu o zamówieniu nie wyszczególniono jak długo należało wykonywać tę usługę, by warunek został spełniony.

O wyborze oferty, które można składać do 11 grudnia, w praktyce zdecyduje proponowana cena. Co prawda formalnie to kryterium stanowi 60 proc. wagi oceny ofert, ale pozostałe punkty będzie można otrzymać za termin płatności, a w podobnych przypadkach wszyscy oferenci z zasady proponują termin najkorzystniejszy dla zamawiającego i oferty pod tym względem się nie różnią.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
ZTM Warszawa przerywa pomostowy przetarg na przewozy

Prawo & Finanse

ZTM Warszawa przerywa pomostowy przetarg na przewozy

Witold Urbanowicz 31 października 2017

ZTM Warszawa zleca przewozy na rok

Komunikacja

ZTM Warszawa zleca przewozy na rok

Witold Urbanowicz 27 października 2017

Koniec batalii o przewozy. ZTM Warszawa może wybierać Mobilis, a nie EEC

Prawo & Finanse

Koniec batalii o przewozy. ZTM Warszawa może wybierać Mobilis, a nie EEC

Witold Urbanowicz 25 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5