Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

MKA Jastrzębie-Zdrój z jedną ofertą na leasing autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-05-21 16:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MKA Jastrzębie-Zdrój z jedną ofertą na leasing autobusów
fot. Solaris
Międzygminna Komunikacja Autobusowa w Jastrzębiu-Zdroju otworzyła oferty w przetargu na leasing siedmiu 12-metrowych autobusów. Pojazdy mają zostać dostarczone w te wakacje. Okres leasingu ustalono na sześć lat.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego siedmiu nowych autobusów miejskich dla MKA w Jastrzębiu-Zdroju. Zamawiający wymaga pojazdów o długości 11,8-12,2 m, które pomieszczą min. 88 pasażerów, z czego min. 24 na miejscach siedzących. Wymagany jest silnik o mocy min. 200 kW. W pojeździe znajdować powinny się drzwi w układzie 2-2-2. Wymagane jest wejście na wysokości 340 mm. Pojazdy będą wyposażone w okna przesuwne, klimatyzację, elektroniczną informację pasażerską, monitoring.

Dzisiaj (21 maja) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie Solaris w konsorcjum z PKO Leasing. Producent zaoferował kwotę 8,948 mln zł brutto, co nieznacznie przekracza budżet określony na kwotę 8,905 mln zł brutto.

Na realizację zamówienia przeznaczono pięć miesięcy – do końca sierpnia 2021 r. Okres leasingu ustalono na 72 miesiące (sześć lat) od podpisania protokołu przekazania autobusów. Zamawiający przewiduje możliwość odkupu autobusów po upływie tego terminu.

MKA powstała w 2020 r. w ramach reorganizacji spółki PKM Jastrzębie-Zdrój. Przewoźnik jest operatorem wewnętrznym Międzygminnego Związku Komunikacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5