Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Metro wymieni ponad 5,5 km szyn na I linii

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-04-21 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Metro wymieni ponad 5,5 km szyn na I linii
fot. Metro Warszawskie
Metro Warszawskie szuka podmiotu, który wymieni łącznie ponad 5,5 km zużytych szyn na I linii. Prace, które mają się zakończyć w tym roku, będą prowadzone wyłącznie w przerwie nocnej.

Przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Metro Warszawskie jest wymiana szyn na wybranych odcinkach I linii metra. Prace mają być prowadzone wyłącznie na jednym torze, w przerwie nocnej, w godz. 1-4 – w dni, gdy nie funkcjonuje tzw. nocne metro (czyli w okresie od nocy z niedzieli na poniedziałek do nocy z czwartku na piątek).

Metro oczekuje wymiany łącznie 4800 m szyn 60E1. Prace prowadzone będą głównie na torze 1 (w kierunku Młocin) – na szlakach A5/B6 w rejonie stacji Ursynów, A6/B7 w rejonie stacji Służew, B7/A7 w rejonie stacji Wilanowska, A10 Pole Mokotowskie, B11 między Polem Mokotowskim a Politechniką (w dwóch miejscach), B12/13 między Politechniką a Centrum, B16/17 między Ratuszem a Dworcem Gdańskim, B18 między Dworcem Gdańskim a Placem Wilsona oraz B19 między Placem Wilsona a Marymontem. W przypadku toru 2 (w kierunku Kabat) przewidziano wymianę szyn na odcinkach A5/B6 w rejonie stacji Ursynów, B7/A7 w rejonie stacji Wilanowska A6/B6/B7 między Wilanowską a Służewem, B16/17 między Dworcem Gdańskim a Ratuszem. Ponadto wymienionych zostanie 750 m szyn 49E1 na dwóch torach na odcinku B1 między STP Kabaty.

Termin składania ofert mija 5 maja. O wyborze zdecydują cena (90%) oraz skrócenie terminu realizacji robót (10%). Maksymalną liczbę punktów można otrzymać za zaoferowanie skrócenia terminu realizacji o co najmniej 28 dni kalendarzowych. Zamówienie ma zostać wykonane najpóźniej do połowy grudnia 2017 r.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Metro na Wolę może być budowane. Nowe pozwolenie od wojewody

Prawo & Finanse

Metro na Wolę może być budowane. Nowe pozwolenie od wojewody

Witold Urbanowicz 26 kwietnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5