Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Metro: Na Politechnice „remont” reklam

Dalej Wstecz
Data publikacji:
22-09-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Pasażerów korzystających ze stacji Politechnika na I linii metra czeka dość niecodzienny widok. Ze ścian zatorowych zniknęły wszystkie nośniki reklamowe oraz częściowo paski z nazwą stacji. Wbrew pozorom – czy nadziejom – nie jest to przygotowanie do remontu stacji, a jedynie „modernizacja sytemu reklam”, prowadzona przez zewnętrznego operatora.

Na stacji Politechnika, na I linii metra, zdemontowane zostały wszystkie nośniki reklamowe – zarówno billboardy, jak i infoscreeny. Teraz widać ile kurzu zgromadziło się na ścianach zatorowych. Zdemontowano też częściowo paski z nazwą stacji.

– Prowadzone są prace związane z modernizacja systemu reklam, które prowadzi firma Stroer Polska – mówi Anna Bartoń, rzeczniczka Metra. To operator reklamy w warszawskim metrze. – W pierwszym etapie demontujemy poprzedni system i usuwamy zabrudzenia, które się tam nagromadziły. Szczegóły dotyczące nowego systemu nośników będziemy komunikować w nadchodzących tygodniach – wyjaśnia Bartosz Barański z firmy Ströer.

– Z uwagi na ruch pasażerski możliwe jest prowadzenie prac wyłącznie w przerwie nocnej. Zakłada się, iż na stacji A11 Politechnika powinny zakończyć się w ciągu najbliższych kilkunastu dni, zaś po ich zakończeniu "pasek z nazwą stacji" zostanie przywrócony, a elewacja wyczyszczona – dodaje Bartoń.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5