Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Melbourne. Tramwajowy trener personalny

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
22-11-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Melbourne. Tramwajowy trener personalny
źródło: Yarra Trams/YouTube
Przewoźnik tramwajowy w Melbourne, Yarra Trams, zainaugurował w weekend nową kampanię społeczną, której głównym bohaterem jest… tramwajowy trener personalny. Uczy pasażerów jak bezpiecznie siadać w tramwaju. Przypomina, że żeby uniknąć przewrócenia się należy trzymać się poręczy i uchwytów, a także stać na szeroko rozstawionych nogach.

Trener nie tylko występuje na plakatach, czy w filmach promocyjnych, ale też pojawia się wśród pasażerów na niektórych liniach tramwajowych. – Moja misja polega na przypomnieniu mieszkańcom Melbourne trzech podstawowych zasad korzystania z tramwajów: „siedź pewnie, trzymaj się mocno i stój twardo” – mówi postać z kampanii reklamowej.

Trener zapowiedział na sobotniej konferencji prasowej, że będzie podróżował tramwajami między 10. rano a 2. po południu i w tym czasie za darmo będzie prezentował najlepsze sposoby zachowania się podczas jazdy tramwajem.Może zaskakiwać, że w mieście z jedną z największych sieci tramwajowych na świecie, w którym pojazdy szynowe kursują od XIX w., trzeba uczyć pasażerów korzystania z tramwaju. Ale przewoźnik uznał, że trzeba, bo tylko w zeszłym roku w tramwajach doszło do 375 przypadków upadku pasażera. Co czwarty miał miejsce, gdy motorniczy musiał awaryjnie hamować, a 21 proc. – gdy przyspieszał.

Agencja odpowiedzialna za kampanię wygrała konkurs zorganizowany przez Yarra Trams. Przewoźnikowi spodobał się pomysł. „Agencja zaprezentowała ciekawą, kreatywną propozycję, która informacje o bezpieczeństwie w tramwajach przekazuje w sposób, który jest najlepiej odbierany przez mieszkańców Melbourne” – uważa Emilie van de Graaff, dyrektor w Yarra Trams.

Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5