Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

LUG oświetli Prowincję Misiones w Argentynie

Dalej Wstecz
Autor:

Martyn Janduła

Data publikacji:
2016-10-14 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

LUG oświetli Prowincję Misiones w Argentynie
fot. LUGLUG jest polskim producentem oświetlenia
Polska firma LUG zdobyła kolejny kontrakt na oświetlenie przestrzeni miejskiej. Tym razem jest on owocem rozmów z lokalnym rządem Prowincji Misiones w Argentynie. W myśl ustaleń LUG utworzy tam zakład produkcyjny oraz dostarczy prowincji Misiones oprawy oświetleniowe o łącznej wartości blisko 21 mln euro.

Zielonogórski producent oświetlenia podpisał 11 października umowę, na mocy której LUG wyprodukuje oprawy wraz z technologią LED mające oświetlić przestrzeń miejską prowincji Misiones w Argentynie. To efekt rozmów z lokalnym rządem.

Zgodnie z porozumieniem, strony zobowiązały się wzajemnie wspierać, czego wyrazem jest wzajemna wyłączność na produkcję, montaż i rozwój technologii LED na terenie prowincji Misiones. Na mocy zawartego porozumienia, w przeciągu 15 miesięcy, powstanie w tamtejszym rejonie zakład produkcyjno-montażowy. A już 3 miesiące po uruchomieniu nowej fabryki, LUG ma dostarczyć pierwszą partię opraw oświetleniowych powstałych w nowym zakładzie. W pierwszym etapie firma dostarczy oprawy oświetleniowe o wartości około 5,6 mln euro.

– Jako pierwsi wprowadzimy technologię LED do Prowincji Misiones i wraz z lokalnymi władzami podniesiemy poziom zaawansowania technologicznego oświetlenia prowincji – mówi Ryszard Wtorkowski, prezes zarządu w firmie LUG. Dodaje przy tym, że jest przekonany o długofalowej współpracy.

LUG będzie realizował wskazaną umowę w oparciu o spółkę LUG Argentina, która powstanie na mocy współpracy z argentyńskim partnerem. Obecnie trwa skomplikowana procedura rejestracji nowego podmiotu. Perspektywa współpracy rozciąga się na co najmniej trzy kolejne lata. Jeśli pierwszy etap porozumienia zostanie pozytywnie zrealizowany, to lokalny rząd prowincji dokona zakupu kolejnej partii opraw oświetleniowych o wartości około 15 mln euro.

– Realizacja niniejszej umowy rozłoży się w czasie, podobnie jak w przypadku wszystkich projektów inwestycyjnych, na dostawę oświetlenia w naszym segmencie. Ten czas będzie jednak świetną okazją do poszerzenia możliwości biznesowych. Wykorzystamy go na dalszą ekspansję w Argentynie i na terenie całej Ameryki Południowej – podkreśla Wtorkowski.

LUG intensywnie rozwija się nie tylko na rynkach zagranicznych, ale także pogłębia swoją obecność na rynku krajowym. Jak informuje producent, od wielu miesięcy LUG notuje zwiększające się przychody ze sprzedaży.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Turecki Otokar na Transexpo 2016 zapowiada ekspansję w Polsce (zdjęcia)

Komunikacja

Turecki Otokar na Transexpo 2016 zapowiada ekspansję w Polsce (zdjęcia)

Michał Szymajda 13 października 2016

Do miast wkracza nowoczesne i inteligentne oświetlenie

Mobilność

Do miast wkracza nowoczesne i inteligentne oświetlenie

Martyn Janduła 13 września 2016

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5