Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Luboń z przetargiem na obsługę roweru publicznego wraz z rozbudową

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-12-20 13:58
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Luboń z przetargiem na obsługę roweru publicznego wraz z rozbudową
fot. Nextbike
Miasto Luboń ogłosiło przetarg na obsługę roweru publicznego wraz z rozbudową systemu o kolejne sześć stacji. Zamówienie obejmuje okres do 2022 r.

Luboński Rower Miejski został uruchomiony w kwietniu 2019 r. Obsługuje go firma Nextbike. System składa się z czterech stacji: Rondo Żabikowskie, Os. Lubonianka, Al. Jana Pawła II i Dworzec PKP. Można na nich wypożyczyć 40 rowerów standardowych. System w Luboniu jest kompatybilny z Poznańskim Rowerem Miejskim.

Przetarg obejmuje dostarczenie, montaż, uruchomienie oraz bieżącą obsługę sześciu stacji roweru miejskiego w Luboniu. Każda z sześciu stacji wyposażona zostanie w 8 rowerów i 12 stanowisk. Przetarg obejmuje także bieżącą obsługę 4 istniejących stacji roweru miejskiego w Luboniu wraz z 40 rowerami. System ma być zintegrowany z systemem rowerów miejskich funkcjonującym w Poznaniu (tj. Poznańskim Rowerem Miejskim).

Termin składania ofert mija 21 stycznia 2020 r. O wyborze decydują cena (60%) oraz czas relokacji (40%). Zamówienie obejmuje okres do 1 marca 2022 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5