Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Prawo & Finanse

Luboń. Translub kupuje dwa autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2018-01-29 14:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Luboń. Translub kupuje dwa autobusy
fot. XMICHCIOx, lic. CC BY-SA 3.0
Przedsiębiorstwo Transportowe Translub z Lubonia rozpisało przetarg na dwa, fabrycznie nowe autobusy klasy MAXI.

Translub to przewoźnik obsługujący kilka linii miejskich w podpoznańskim Luboniu, i korzystający z ponad dwudziestu pojazdów. Zakup dwóch nowych jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków przeznaczonych na wspieranie niskoemisyjnej mobilności miejskiej w obszarze funkcjonalnym Poznania.

W Luboniu chcą kupić dwa fabrycznie nowe, niskopodłogowe autobusy klasy MAXI, z silnikami spełniającymi co najmniej normę emisji spalin Euro 6. Pojazdy powinny zmieścić minimum 90 pasażerów, z czego 28 na miejscach siedzących, a cztery z nich powinny być dostępne z poziomu niskiej podłogi. Autobus ma być wyposażony w troje drzwi w układzie 2–2–2.

Doświadczenie wymagane od oferentów nie jest wygórowane. Chodzi o posiadanie środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości minimum 600 tys. zł, a także należyte dostarczenie w ciągu ostatnich trzech lat co najmniej jednego autobusu.

W postępowaniu najważniejszym kryterium jest cena (60 proc.), a poza nią 30 proc. punktów będzie można otrzymać za kryteria techniczne (m.in. 5 pkt. za wyprowadzenie rury wydechowej na dach) a także po 5 proc. za warunki gwarancji i za skrócenie terminu dostawy. Formalnie pojazdy mają zostać dostarczone w terminie 380 dniu od dnia zawarcia umowy, ale premiowane będzie dostarczenie pierwszego w ciągu 260 dni, a drugiego w ciągu 320 dni.

Na oferty czekają w Luboniu do 7 marca.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Luboń częściowo z Solarisami, częściowo bez autobusów

Komunikacja

Luboń częściowo z Solarisami, częściowo bez autobusów

Witold Urbanowicz 15 stycznia 2018

Luboń: Translub z częściową ofertą na autobusy

Komunikacja

Luboń: Translub z częściową ofertą na autobusy

Witold Urbanowicz 14 grudnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5