Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Lublin. ZTM szuka przewoźnika na sześć lat

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2015-12-22 11:46
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Lublin. ZTM szuka przewoźnika na sześć lat
fot.
Lubelski organizator transportu rozpisał przetarg na obsługę siedmiu linii autobusowych na terenie gminy Lublin i gmin ościennych. Od przewoźnika wymagane jest osiem pojazdów klasy MAXI.

ZTM Lublin szacuje zamówienie na 3 643 788 wozokilometrów. Usługa ma być realizowana od czerwca przyszłego roku do końca 2022 r. Oferty można składać do 29 stycznia.

Zamawiający wymaga od przewoźnika minimum ośmiu autobusów klasy MAXI, przy czym ich wielkość określa na 11,5 – 13,5 m. Nie muszą być nowe, ale powinny być wyprodukowane najczęściej w 2005 r., przy czym w kryteriach oceny ofert znaczenie będzie miał wiek pojazdów. Powinny być całkowicie niskopodłogowe lub obniżoną podłogą tylko pomiędzy pierwszymi a drugimi drzwiami (max. wysokość podłogi w drzwiach 360 mm) oraz bez stopni poprzecznych wewnątrz pojazdów. Przy czym brak niskiej podłogi na całej długości pojazdu w żaden sposób nie wpłynie na ocenę oferty. Mają też być wyposażone w tzw. „przyklęk” i platformę dla niepełnosprawnych. W pojeździe musi się znaleźć miejsce na wózek inwalidzki lub dziecięcy.

Autobusy powinny zmieścić minimum 90 pasażerów, w tym co najmniej 27 na miejscach siedzących. Mają być wyposażone w troje drzwi. Silniki pojazdów powinny spełniać normę emisji spalin Euro IV.

Zamawiający przewidział dwa kryteria oceny ofert. Cena za wykonanie przedmiotu zamówienia będzie decydowała o 90 proc. punktów. Pozostałe punkty będzie można otrzymać za średni wiek taboru, przy czym tylko za autobusy najwyżej trzyletnie zamawiający przyzna pełną liczbę punktów i odpowiednio mniej za starsze. Jeśli średni wiek taboru sięgnie 9 lat, przewoźnik nie otrzyma punktów w tym kryterium.

Autobusy muszą być malowane w lubelskie, biało–zielono–czerwone barwy. Zgodnie z załącznikiem do dokumentacji przetargowej będą używane na liniach 12, 33, 39, 55, 78, 79, 85.

Zamawiający musi się wykazać doświadczeniem w postaci przejechania minimum miliona wozokilometrów podczas realizacji podobnego zamówienia lub kilku zamówień w ciągu ostatnich trzech lat.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Komunikacja

Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Jakub Dybalski 12 kwietnia 2016

Warszawa ogłosiła przetarg na przewoźników ze 100 autobusami

Prawo & Finanse

Warszawa ogłosiła przetarg na przewoźników ze 100 autobusami

Jakub Dybalski 07 marca 2016

Lublin. Siedem ofert dla ZTM

Prawo & Finanse

Lublin. Siedem ofert dla ZTM

Jakub Dybalski 29 stycznia 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5