Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Łomża unieważnia przetarg na sześć elektrobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-05-19 15:02
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łomża unieważnia przetarg na sześć elektrobusów
fot. UM Lidzbark Warmiński
Miasto Łomża unieważniła przetarg na dostawy sześciu 12-metrowych autobusów elektrycznych. Pojazdy chciał dostarczyć jedynie Busnex, reprezentujący na polskim rynku Yutonga.

Przedmiotem zamówienia były ok. 12-metrowe pojazdy, które mogły pomieścić min. 71 osób, z czego co najmniej 20 pasażerów na miejscach siedzących. Wymagane były silnik bądź silniki elektryczne o mocy min. 160 kW, akumulatory trakcyjne o dostępnej pojemości min. 160 kWh, dające zasięg min. 140 km. Przewidziano ładowanie plug-in przy wykorzystaniu stacji ładowania i pomocnicze na kanałach serwisowych zajezdni przy wykorzystaniu ładowarki pokładowej lub zewnętrznej.

Oferty poznaliśmy 21 kwietnia. Wystartował jedynie Busnex, reprezentujący Yutonga. Firma wyceniła dostawy na 18,435 mln zł brutto, co mieści się w budżecie zamawiającego, który określono na 18,716 mln zł.

W ostatnich dniach, 17 maja, Łomża unieważniła jednak przetarg – treść oferty była niezgodna z warunkami zamówienia. Pojazdy miały zostać dostarczone do końca listopada 2022 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łomża ponawia przetarg na elektrobusy

Komunikacja

Łomża ponawia przetarg na elektrobusy

Jakub Rösler 03 czerwca 2022

Łomża z jedną ofertą na sześć elektrobusów

Komunikacja

Łomża z jedną ofertą na sześć elektrobusów

Witold Urbanowicz 22 kwietnia 2022

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5