Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Łódź z jedną ofertą na używane tramwaje

Dalej Wstecz
Data publikacji:
04-04-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Łódź z jedną ofertą na używane tramwaje
fot. Kurt Rasmussen
MPK-Łódź, w drodze zapytania ofertowego, poszukuje dostawcy 10 używanych tramwajów przegubowych. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Zamówienie miałoby zostać zrealizowane przed końcem tego roku.

Tramwaje powinny posiadać co najmniej trzy człony. Wymagana długość to 24-32 m. Zamawiający oczekuje przynajmniej 70% niskiej podłogi (z wejściem na wysokości max 350 mm). Pojazdy nie mogą być starsze niż z 1993 r. (30 lat). Więcej o zamówieniu piszemy tutaj.

Termin składania ofert minął 31 marca. – W ramach zapytania ofertowego dotyczącego zakupu 10 używanych tramwajów otrzymaliśmy jedną ofertę od zakładu komunikacyjnego z Augsburga. Proponowane pojazdy to tramwaje GT6M. Obecnie jesteśmy w trakcie analizowania i sprawdzania oferty – mówi Piotr Wasiak, rzecznik prasowy MPK-Łódź. Nie zdradza jednak jaką kwotę zaproponował składający, ani jaki był budżet spółki. – Formuła zapytania ofertowego nie wymaga określenia przez zamawiającego budżetu jaki zamierza przeznaczyć na ten cel – wyjaśnia Wasiak.

Oferta z Augsburga nie jest zaskoczeniem. MPK już wcześniej prowadziło rozmowy w tej sprawie. Pojazdy miałyby zostać dostarczone do końca roku.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5