Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Łódź wybrała wykonawcę remontu torów na Przybyszewskiego

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-10-12 17:37
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łódź wybrała wykonawcę remontu torów na Przybyszewskiego
fot. Google Maps
Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi rozstrzygnął przetarg na przebudowę ok. 800-metrowego ulicy Przybyszewskiego na wschód od pl. Reymonta wraz z torowiskiem tramwajowym. Koszt robót wyniesie niecałe 40 mln zł.

Przedmiotem zamówienia, ogłoszonego przez Zarząd Inwestycji Miejskich, jest przebudowa ul. Przybyszewskiego na odcinku od placu Reymonta do posesji nr 42. To w sumie 800 m torowiska. Zamówienie jest realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj. Zakres robót obejmuje całą szerokość pasa drogowego. Z postępowania wydzielono zakres prac Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej, związany z przebudową wodociągu.

Na początku września minął termin składania ofert. Wystartowały trzy podmioty. Najtańszą ofertę złożyła firma Budomal z Łodzi, która zaproponowała wykonanie robót za 39,797 mln zł brutto. To właśnie ta firma została dziś – 12 października – wskazana jako zwycięzca postępowania.

Decyzja o wyborze oferty musi uprawomocnić się. Na realizację zamówienia przeznaczono 18 miesięcy od podpisania umowy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych do 50% wartości zamówienia podstawowego.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5