Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Łódź unieważnia przetarg na Ogrodową i pętlę Północną

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-03-22 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łódź unieważnia przetarg na Ogrodową i pętlę Północną
mat. UM Łódź
Przebudowa ciągu ulic Ogrodowej i Północnej wraz z pętlą tramwajową jeszcze nie teraz. Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi właśnie unieważnił postępowanie z uwagi na znaczne przekroczenie budżetu przez oferentów.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa układu drogowo-torowego w ciągu ulic Ogrodowa – Północna na odcinku od ul. Zachodniej do ul. Franciszkańskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Nowomiejską i przebudową pętli tramwajowej przy ul. Północnej. To element rewitalizacji obszarowej centrum Łodzi. W ramach inwestycji rozbudowany zostanie układ torowy. Więcej o inwestycji pisaliśmy tutaj.

Oferty poznaliśmy w zeszłym tygodniu. Wystartowało pięć podmiotów z kwotami od 47,6 mln zł do 78,8 mln zł. To znacznie powyżej budżetu określonego na niespełna 23 mln zł. W tej sytuacji zamawiający dzisiaj (22 marca) unieważnił postępowanie.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5