Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Łódź: Ogrodowa i Północna z pętlą tramwajową do przebudowy. Jest przetarg

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-12-29 17:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łódź: Ogrodowa i Północna z pętlą tramwajową do przebudowy. Jest przetarg
mat. UM Łódź
Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi rozpisał przetarg na przebudowę układu drogowo-torowego w ciągu ulic Ogrodowa – Północna. W ramach inwestycji przebudowana zostanie pętla tramwajowa oraz pojawią się nowe relacje skrętne.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa układu drogowo-torowego w ciągu ulic Ogrodowa – Północna na odcinku od ul. Zachodniej do ul. Franciszkańskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Nowomiejską i przebudową pętli tramwajowej przy ul. Północnej. To element rewitalizacji obszarowej centrum Łodzi.

W ramach inwestycji rozbudowany zostanie układ torowy. Na skrzyżowaniu Pólnocnej i Nowowiejskiej pojawi się relacja skrętna południe-wschód, umożliwiająca przejazd w obu stronach między pl. Wolności a pętlą tramwajową Północna. Nieznacznie zmieni się też układ torów na pętli. Na skrzyżowaniu Północna / Wschodnia pojawią się dodatkowe pasy po zachodniej stronie. Więcej o inwestycji pisaliśmy tutaj.

Termin składania ofert mija 29 stycznia. O wyborze zdecydują cena (60%), gwarancja i rękojmia na wykonane roboty budowlane (30%), aspekty społeczne – zatrudnienie osób bezrobotnych (10%). Na realizację prac przeznaczono 24 miesiące. Zamawiający dopuszcza zlecanie zamówień podobnych do 30% wartości zamówienia objętego pierwotną umową.

Plan zagospodarowania pętli


Schemat układu torów na pętli, mat. WU

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łódź: Społecznicy krytykują projekt przebudowy Północnej

Przestrzeń

Łódź: Społecznicy krytykują projekt przebudowy Północnej

Roman Czubiński 21 września 2020

Łódź ofertami na projekt przebudowy Północnej wraz z pętlą

Przestrzeń

Łódź ofertami na projekt przebudowy Północnej wraz z pętlą

Witold Urbanowicz 30 sierpnia 2019

Łódź: Projekt dla Północnej po raz trzeci

Przestrzeń

Łódź: Projekt dla Północnej po raz trzeci

Witold Urbanowicz 16 lipca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5