Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Lidzbark Warmiński kupuje elektrobusy

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
18-10-2022
Ostatnia modyfikacja:
02-12-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Lidzbark Warmiński kupuje elektrobusy
fot. UM Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński właśnie rozpisał przetarg na dostawę dwóch autobusów elektrycznych. Samorząd oczekuje autobusów o długości mniejszej niż 9,5 metra i pojemności minimum 50 pasażerów.

Lidzbark Warmiński kupuje dwa niskopodłogowe autobusy elektryczne. Długość pojazdów ma być mniejsza niż 9,5 metra, a elektrobusy mają mieścić minimum 50 pasażerów, z czego co najmniej 20 na miejscach siedzących. Napęd autobusów zapewni silnik bądź silniki o mocy większej niż 120 kW. Baterie trakcyjne mają pozwolić na przejechanie minimum 100 kilometrów na jednym ładowaniu, a ich ładowanie będzie się odbywało poprzez system plug-in.

W elektrobusach znajdzie się klimatyzacja oraz ogrzewanie, a także ładowarki USB do ładowania urządzeń mobilnych przez pasażerów. Ponadto zamawiający wymaga montażu monitoringu, systemu informacji pasażerskiej oraz systemu zliczania pasażerów. W pojazdach zostanie zamontowanych także dwoje drzwi. Kierowca ma mieć do swojej dyspozycji kabinę typu zamkniętego.

Termin wykonania zamówienia określono na 7 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy. W postępowaniu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy wykażą, że w ciągu trzech ostatni lat wykonali co najmniej jedno zamówienie dotyczące dostawy minimum dwóch autobusów elektrycznych. Oferty można składać do 22 listopada bieżącego roku.

O wyborze najkorzystniejszej oferty zdecydują cena brutto - 60%, a także okres gwarancji całopojazdowej - 20%, a także zużycie energii elektrycznej przez autobusy - 20%.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5