Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Łask z niepełną ofertą na autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-03-05 17:03
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łask z niepełną ofertą na autobusy
fot. Kapser Fiszer
Gmina Łask otworzył oferty w przetargu na dostawę 14 krótkich autobusów miejskich. Wystartował tylko jeden podmiot, który złożył ofertę na jedną część zamówienia. Pierwsze nowe autobusy pojawią się w Łasku jeszcze w tym roku.

Łask chce kupić w sumie 14 nowych autobusów. Zamówienie jest podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy dostawy czterech pojazdów 8-metrowych. Każdy autobus powinien pomieścić min. 30 pasażerów, w tym co najmniej 14 na miejscach siedzących. Dostawa dwóch pierwszych pojazdów ma nastąpić do końca sierpnia 2018 r., a pozostałych dwóch do 30 października 2019 r. W tej części nie wpłynęła żadna oferta, a zamawiający planował przeznaczyć na jej realizację kwotę w wysokości 2,04 mln zł brutto.

Druga cześć zamówienia to dziesięć autobusów o długości 10-11 m. Jeden pojazd powinien pomieścić co najmniej 88 podróżnych, z czego min. 32 na miejscach siedzących. Pierwszy z nich musi trafić do gminy 1 października tego roku, kolejne pięć – do końca listopada, a ostatnie cztery – do 30 października 2019 r.

Jedyną ofertę złożył podmiot ABP Bus & Coach, który jest dealerm Iveco. Firma zaproponowała kwotę 9,04 mln zł brutto, przekraczając budżet, wyznaczony na kwotę 8,5 mln zł brutto. Ponadto startujący zaoferował 36 miesięcy gwarancji oraz zużycie paliwa wg SORT-2 na poziomie 21,33 l/100 km.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łask kupuje 14 nowych autobusów. Rusza przetarg

Komunikacja

Łask kupuje 14 nowych autobusów. Rusza przetarg

Witold Urbanowicz 19 stycznia 2018

Łask kupi 14 autobusów niskoemisyjnych

Komunikacja

Łask kupi 14 autobusów niskoemisyjnych

Kasper Fiszer 07 września 2017

Pabianice: Będziemy beneficjentami wszystkich projektów RPO

Komunikacja

Pabianice: Będziemy beneficjentami wszystkich projektów RPO

Kasper Fiszer 05 września 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5