Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kwidzyn szuka przewoźnika na przyszły rok

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2016-09-27 13:53
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kwidzyn szuka przewoźnika na przyszły rok
fot. tomasz przechlewski, lic. CC BY 2.0Kwidzyn
W Kwidzynie rozpisano przetarg na obsługę tamtejszej komunikacji miejskiej przez kolejne 12 miesięcy. Usługa ma być realizowana od 1 stycznia przyszłego roku.

W Kwidzynie rozpisano przetarg na obsługę tamtejszej komunikacji miejskiej przez kolejne 12 miesięcy. Usługa ma być realizowana od 1 stycznia przyszłego roku.

Dziś przewozy w Kwidzynie realizuje Powiślańska Komunikacja Samochodowa Kwidzyn. Zwykły bilet autobusowy kosztuje tam 2,7 zł. Najprawdopodobniej od przyszłego roku niewiele się zmieni, bo warunki przetargu są podobne do tych sprzed roku.

Zamawiający określił szacunkową wartość zamówienia na 1 111 111,11 zł. Bardzo dokładnie określono siatkę połączeń która zakłada utrzymanie co najmniej czterech linii. Trzy z nich mają mieć charakter połączeń z głównymi zakładami pracy i funkcjonować w trybie trójzmianowym (o 6., 14. I 22.). Czwarta linia – miejska – ma łączyć najważniejsze urzędy i kursować między 5. a 22., przy czym przez większość dnia (7.-18.) co 30 minut, w godzinach 5.-7. oraz 18.-22. co godzinę, a w weekendy co dwie godziny.

W dokumentach przetargowych zamawiający wspomina, że do obsługi wszystkich linii potrzeba co najmniej 20 autobusów o pojemności 70 pasażerów. Wszystkie kursy mają być realizowane pojazdami „niskopodwoziowymi”. Przewoźnik ma obowiązek sprzedawać bilety w autobusach, ale też zapewnić pasażerom na ich wniosek bezpłatne karty pasażera, które pozwolą na korzystanie z biletów miesięcznych a dodatkowo w autobusach mają się znaleźć czytniki takich kart. Co ciekawe dochód z biletów trafi do kieszeni przewoźnika.

Doświadczenie wymagane od oferentów to zrealizowanie w ciągu ostatnich trzech lat (lub wciąż realizowanie) co najmniej dwóch tożsamych usług, o łącznej wartości 2 mln zł. Wszyscy kierowcy powinni być zatrudnieni na umowę o pracę na stanowisku kierowca–konduktor.

Przewoźnik zostanie wybrany w procedurze ograniczonej. Do składania ofert zostanie zaproszonych najwyżej 10 potencjalnych wykonawców, którzy spełnią wszystkie wymagania kryteria. Jeśli spełniających kryteria będzie więcej, punktowane będzie doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług.

Oferty zostaną ocenione pod kątem proponowanej ceny (60 proc.), ceny podstawienia autobusu zastępczego (30 proc.), oraz warunków płatności (10 proc.). Oferty można składać do 18 października.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Mobilis: Warszawski rynek bardzo wymagający

Komunikacja

Mobilis: Warszawski rynek bardzo wymagający

Martyn Janduła 05 września 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5