Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kutno wybiera Solarisa i ponawia przetarg na leasing

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-07-01 12:38
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kutno wybiera Solarisa i ponawia przetarg na leasing
fot. Solaris
MZK w Kutnie zaakceptował ofertę Solarisa w przetargu na dostawy dwóch autobusów klasy midi. Jednocześnie zamawiający ponawia przetarg na leasing trzech takich pojazdów po tym, jak w poprzednim postępowaniu wpłynął plik z ofertą, ale nie udało się go otworzyć.

W piątek 28 czerwca MZK Kutno rozstrzygnął przetarg na dostawy dwóch fabrycznie nowych, w pełni niskopodłogowych autobusów. Oferty otwarto 11 czerwca. Wystartował jedynie Solaris, który zaoferował 1,740 mln zł brutto, przekraczając budżet zamawiającego o 40 tys. zł. Zamawiający zaakceptował tę ofertę. Autobusy mają zostać dostarczone do 23 czerwca.

Jednocześnie Kutno ponowiło ofertę na leasing trzech autobusów. Termin składania ofert mija 9 lipca. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz warunki techniczne (40%). Pod uwagę będą brane konstrukcja, posiadanie całodobowego sklepu internetowego, posiadanie mobilnego serwisu oraz stacji mogącej wykonywać naprawy powypadkowe posiadającej autoryzację producenta na terenie Polski i deklarowane zużycie paliwa w SORT–2. Pojazdy mają zostać dostarczone do 20 grudnia.

W obu przypadkach zamawiający wymaga autobusów klasy midi o długości maks. 10,5 m, które mogą pomieścić co najmniej 77 podróżnych, w tym 20 na miejscach siedzących. Preferowane troje drzwi w układzie 2-2- 2, choć dopuszcza się układ z dwiema parami (2-2-0). Autobusy mają posiadać silniki o mocy min. 200 kW. Wyposażenie obejmuje klimatyzację, elektroniczną informację pasażerską, ładowarki USB, Wi-Fi, monitoring i monitory reklamowe. Udział towarów pochodzących z rynku unijnego musi przekraczać 50%.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kutno unieważnia przetarg na leasing autobusów

Komunikacja

Kutno unieważnia przetarg na leasing autobusów

Witold Urbanowicz 24 czerwca 2019

Kutno z ofertą Solarisa na dwa autobusy midi

Komunikacja

Kutno z ofertą Solarisa na dwa autobusy midi

Witold Urbanowicz 11 czerwca 2019

Kutno zamawia elektrobusy Solarisa

Komunikacja

Kutno zamawia elektrobusy Solarisa

Redakcja 04 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5