Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kutno nabędzie w różnych formach pięć autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-05-10 15:35
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kutno nabędzie w różnych formach pięć autobusów
fot. Dawid9999, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
MZK w Kutnie rozpisał dwa przetargi na dostawy w tym roku łącznie pięciu autobusów o długości do 10,5 m. Trzy autobusy mają zostać dostarczone w formie leasingu na okres siedmiu lat.

Przedmiotem pierwszego przetargu jest dostawa dwóch fabrycznie nowych, w pełni niskopodłogowych autobusów. Drugi z przetargów zakłada dostawę w formie leasingu trzech nowych niskopodłogowych autobusów.

Zamawiający wymaga autobusów klasy midi o długości maks. 10,5 m, które mogą pomieścić co najmniej 77 podróżnych, w tym 20 na miejscach siedzących. Preferowane troje drzwi w układzie 2-2- 2, choć dopuszcza się układ z dwiema parami (2-2-0). Autobusy mają posiadać silniki o mocy min. 200 kW. Wyposażenie obejmuje klimatyzację, elektroniczną informację pasażerską, ładowarki USB, wi-fi, monitoring i monitory reklamowe. Udział towarów pochodzących z rynku unijnego musi przekraczać 50%.

Termin składania ofert na dwa autobusy mija 11 czerwca. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które zrealizowały w ostatnich dwóch latach co najmniej dwie dostawy, każda o wartości min. 1,7 mln zł, obejmujące co najmniej dwa autobusy. Natomiast termin składania ofert na leasing trzech pojazdów mija 18 czerwca. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie dostawy obejmujące co najmniej trzy autobusy i na kwotę min. 2,5 mln zł każda.

W obu przypadkach o wyborze zdecydują cena (60%) oraz kryteria techniczne (40%). Pod uwagę będą brane konstrukcja (belka sztywna i poszycie boczne), posiadanie całodobowego sklepu internetowego, posiadanie mobilnego serwisu oraz stacji mogącej wykonywać naprawy powypadkowe oraz deklarowane zużycie paliwa. Autobusy mają zostać dostarczone w II połowie grudnia.

Okres leasingu trzech autobusów ustalono na 84 miesięcy. Zamawiający rezerwuje sobie prawo do wykupu pojazdów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kutno kupuje elektrobusy z systemem ładowania

Komunikacja

Kutno kupuje elektrobusy z systemem ładowania

Witold Urbanowicz 19 lutego 2019

Kutno. Solaris wygrał. Ursus przegrał przez… sklep internetowy

Prawo & Finanse

Kutno. Solaris wygrał. Ursus przegrał przez… sklep internetowy

Jakub Dybalski 19 maja 2016

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5