Partnerzy serwisu:
Mobilność

Wiemy, kto otrzymał nagrody portalu Transport-Publiczny.pl

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Madrjas

Data publikacji:
2017-10-12 13:19
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wiemy, kto otrzymał nagrody portalu Transport-Publiczny.pl
fot. Łukasz KałaLaureaci nagród KTP
Trwający w Warszawie Kongres Transportu Publicznego jest tradycyjnie już okazją do wręczenia nagród portalu Transport-Publiczny.pl. W tym roku wręczono trzy nagrody.

Pierwszą z trzech równorzędnych nagród otrzymał Urząd Miasta Płocka za innowacyjne podejście do organizacji miejskiej strefy płatnego parkowania. W imieniu Urzędu nagrodę odebrał zastępca prezydenta miasta ds. rozwoju i inwestycji Jacek Terebus.

– Podczas kongresu najczęściej mówimy o dużych miastach, o rozwiązaniach dla metropolii, o smart cities. Naszym pomysłem było mądre społeczeństwo – i taki model został doceniony – powiedział Terebus. Wystąpienie, w którym szczegółowo zaprezentuje to właśnie innowacyjne rozwiązanie odbędzie się podczas KTP dziś, po godzinie 15:00.

Drugą nagrodę otrzymał Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie za wytrwałą walkę o poprawę warunków dla ruchu pieszego i rowerowego w centrum miasta. – Jesteśmy w samym środku transformacji, która zachodzi w śródmieściu Krakowa. To bardzo ciężki i emocjonalny temat. W wyniku zmian jakość przestrzeni się poprawi, ale jest to bolesne dla części mieszkańców – powiedział, odbierając nagrodę Łukasz Franek, zastępca dyrektora ds. transportu w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Trzecia nagroda trafiła do City Parking Group – za dynamiczny rozwój w obszarze zarządzania przestrzenią parkingową, ze szczególnym uwzględnieniem miejskich stref płatnego parkowania. – Za nami ponad dwadzieścia lat doświadczenia i ciężka, organiczna praca u podstaw z kierowcami i samorządowcami – powiedział Karol Awtuch, członek zarządu, dyrektor operacyjny City Parking Group.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
KTP: Środki unijne bardziej kuszące niż PPP

Prawo & Finanse

KTP: Środki unijne bardziej kuszące niż PPP

Jakub Madrjas 12 października 2017

IV Kongres Transportu Publicznego otwarty

Komunikacja

IV Kongres Transportu Publicznego otwarty

Jakub Madrjas 12 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5