Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kraśnik na elektrycznych zakupach. Dzięki ZTP

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
28-11-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Kraśnik na elektrycznych zakupach. Dzięki ZTP
fot. fb UM Kraśnik
MPK Kraśnik ogłosiło właśnie przetarg na dostawę czterech elektrobusów wraz z niezbędną infrastrukturą do ładowania. Przewoźnik chce kupić autobusy o długości od 8 do 12 metrów, a zakup jest możliwy dzięki dotacji w ramach programu Zielony Transport Publiczny.

Zamawiający chce, aby jego nowe autobusy miały długość od 8 do 12 metrów, a także mieściły minimum 60 pasażerów, z czego co najmniej 20 na miejscach siedzących. Moc silnika bądź silników została określona na minimum 140 kW. W pojazdach ma zostać zastosowany mechanizm rekuperacji energii.

Autobusy mają być w pełni niskopodłogowe oraz klimatyzowane i ogrzewane. Pasażerowie będą mogli skorzystać z ładowarek USB. Ponadto na wyposażeniu autobusu znajdzie się także monitoring oraz system informacji pasażerskiej. Preferowany układ drzwi to 1-2-2, 2-2-2 lub 2-2-1. Elektrobusy mają mieć pełne oświetlenie wykonane w technologii LED.

Na jednym ładowaniu nowe autobusy mają pokonywać minimum 214 kilometrów. Ich ładowanie będzie się odbywać poprzez złącze plug-in.

Zamówienie obejmuje dostawy czterech elektrobusów oraz dwóch dwustanowiskowych ładowarek autobusowych. Pierwszy pojazd wraz z jedną z ładowarek mają zostać dostarczone w dziewiątym miesiącu od dnia podpisania umowy. Kolejny pojazd i druga ładowarka ma dotrzeć do Kraśnika w kolejnym miesiącu. Dwa pozostałe autobusy mają dotrzeć w ciągu odpowiednio jedenastego oraz dwunastego miesiąca licząc od dnia podpisania umowy.

W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy wykażą, że w ciągu trzech ostatnich lat zrealizowali dostawę minimum dwóch elektrobusów. Oferty można składać do 2 stycznia 2023 roku, a o wyborze najlepszej oferty zdecydują cena brutto - 60%, ocena techniczno-eksploatacyjna - 35% oraz okres gwarancji - 5%. Na ocenę techniczną złożą się ilość miejsc siedzących, materiał elementów konstrukcyjnych szkieletu, sposób zabudowy magazynu energii, układ drzwi oraz układ silnika.

Zamówienie jest dofinansowane ze środków NFOŚiGW w ramach programu Zielony Transport Publiczny.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Kraśnik ma dwie oferty na elektrobusy

Komunikacja

Kraśnik ma dwie oferty na elektrobusy

Jakub Rösler 30 marca 2023

Zobacz również:

Kraśnik ma dwie oferty na elektrobusy

Komunikacja

Kraśnik ma dwie oferty na elektrobusy

Jakub Rösler 30 marca 2023

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5