Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Kraków: Zlecone projekty dla Starowiślnej i Bagateli

Dalej Wstecz
Data publikacji:
02-08-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Kraków: Zlecone projekty dla Starowiślnej i Bagateli
fot. Adrian Grycuk, lic. CC BY-SA 3.0 pl
Zarząd Dróg Miasta Krakowa (ZDMK) podpisał w lipcu dwie umowy projektowe. Jedna z nich dotyczy przebudowy ulicy Starowiślnej z torowiskiem, a druga – węzła rozjazdowego Bagatela oraz odcinka ul. Karmelickiej.

Jedna z umów dotyczy Starowiślnej. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielowariantowej koncepcji, uzyskanie decyzji środowiskowej oraz opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ok. 850-metrowego odcinka torowiska tramwajowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na odcinku od skrzyżowania z ul. Dietla do mostu Powstańców Śląskich. Więcej o zamówieniu tutaj.

Umowa o wartości 1,186 mln zł została zawarta 21 lipca. Opracowanie przygotuje Sweco Polska. W sumie na całość przeznaczono 16 miesięcy. Koncepcja ma być gotowa w ciągu ośmiu miesięcy, następnie w ciągu sześciu miesięcy ma zostać przekazana dokumentacja projektowa.

Drugie postępowanie dotyczy wykonania dokumentacji projektowej dla przebudowy węzła rozjazdowego „Bagatela” oraz układu drogowo-torowego w ciągu Karmelickiej na odcinku od Teatru Bagatela do ul. Garbarskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Więcej o zamówieniu piszemy tutaj.

Umowa o wartości 565,8 tys. zł została zawarta 17 lipca. Opracowanie przygotuje Progreg. W sumie na całość przeznaczono 16 miesięcy. W sumie na realizację przeznaczono sześć miesięcy, z czego cztery zajmie opracowanie i przekazanie dokumentacji projektowej, a w ciągu dwóch kolejnych – przekazanie prawomocnej decyzji administracyjnej umożliwiającej prowadzenie prac.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5