Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Kraków. Wavelo za pół ceny z Krakowską Kartą Rodzinną

Dalej Wstecz
Autor:

jd/inf. pras.

Data publikacji:
2018-02-16 12:43
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kraków. Wavelo za pół ceny z Krakowską Kartą Rodzinną
fot. Wavelo/FB
Posiadacze ważnej Krakowskiej Karty Rodzinnej mogą wykupić z 50–procentowym rabatem roczny abonament do korzystania z sieci rowerów miejskich Wavelo. Vouchery uprawniające do zakupu abonamentu można odbierać w siedzibie Wydziału Spraw Społecznych.

Voucher uprawnia do korzystania z rowerów przez 60 minut dziennie i ważny jest 12 miesięcy od dnia aktywacji. Aktywacji należy dokonać do dnia 31 lipca 2018 roku.

Vouchery można odbierać w krakowskim Wydziale Spraw Społecznych. Warunkiem odbioru vouchera jest okazanie ważnej Krakowskiej Karty Rodzinnej oraz zapoznanie się z regulaminem korzystania z usług sieci Wavelo.

W przypadku osób małoletnich przed aktywacja vouchera należy przekazać Operatorowi Wavelo pisemną zgodę rodziców, lub innych przedstawicieli ustawowych oświadczenie o akceptacji regulaminu Wavelo, przyjęciu przez nich odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód, powstałych w szczególności z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem Umowy.

Oświadczenie musi być doręczone Operatorowi Wavelo poprzez wysłanie go listem poleconym na adres Operatora Systemu Wavelo. Warunkiem koniecznym do korzystania przez osoby małoletnie z wypożyczonego roweru jest posiadanie ważnej karty rowerowej lub „ prawa jazdy odpowiedniej kategorii”.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kraków. W zimie po ulicach wciąż jeżdżą rowerzyści

Mobilność

Kraków. W zimie po ulicach wciąż jeżdżą rowerzyści

Jakub Dybalski 21 stycznia 2018

Rower publiczny nie jest od tego, żeby był dochodowy

Felietony i komentarze

Rower publiczny nie jest od tego, żeby był dochodowy

Jakub Dybalski 03 lipca 2017

Wavelo kontra Veturilo. Dwa pomysły na płacenie za rower

Mobilność

Wavelo kontra Veturilo. Dwa pomysły na płacenie za rower

Jakub Dybalski 01 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5