Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Kraków kupuje jeden mini autobus. Nowy lub używany

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Rösler

Data publikacji:
2022-05-13 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kraków kupuje jeden mini autobus. Nowy lub używany
fot. MPK Łódź
MPK Kraków właśnie ogłosiło postępowanie przetargowe dotyczące zakupu jednego autobusu klasy mini. Pojazd ma być niskopodłogowy, nowy lub używany, lecz nie starszy niż wyprodukowany w 2018 roku.

MPK Kraków chce kupić jeden mini autobus, który ma charakteryzować się niską podłogą. Co ciekawe pojazd może być nowy lub też używany, ale rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2018 rok. Co ciekawe, na dostawy zarezerwowano wyłącznie 14 dni licząc od dnia podpisania umowy, tak więc prawdopodobnie chodzi o zakup już testowanych przez przewoźnika pojazdów.

Autobus ma być wyposażony w klimatyzację oraz system ogrzewania, a także być niskopodłogowy. Dodatkowo w pojeździe pojawią się systemy informacyjne w postaci tablic elektronicznych, a zamawiający wymaga także, by autobus miał miejsce na zamontowanie kasowników elektronicznych, po jednym przy przednich oraz tylnych drzwiach pojazdu.

Startować mogą wykonawcy, którzy wykażą, iż w okresie trzech ostatnich lat dostarczyli co najmniej jeden niskopodłogowy autobus klasy mini. Oferty w postępowaniu można składać do 7 czerwca bieżącego roku, a o wyborze zdecydują cena oferty - 65%, oraz kryterium techniczne - 35%. Na kryterium techniczne składają się gwarancja, liczba miejsc, liczba przełożeń skrzyni biegów, rekuperacja, masa własna, a także systemy bezpieczeństwa - aktywny tempomat oraz asystent prawej strony pojazdu.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5