Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kraków: Jedna oferta na postępowanie środowiskowe dla premetra

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
23-11-2021
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Kraków: Jedna oferta na postępowanie środowiskowe dla premetra
mat. UM Kraków
Niedawno Kraków otworzył oferty w przetargu na opracowanie niezbędnych dokumentów i złożenie wniosku o wydanie decyzji środowiskowej dla premetra. O zamówienie ubiega się jeden podmiot, a jego oferta mieści się w budżecie.

Przedmiotem przetargu jest uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji dla pierwszego etapu premetra w Krakowie. Do zadań wykonawcy należeć będzie sporządzenie karty informacyjnej przedsięwzięcia, uzyskanie decyzji, złożenie wniosku o nadaniu rygoru natychmiastowej wykonalności oraz – w razie konieczności – sporządzenie raportu o oddziaływaniu na środowisko. Wykonawca będzie musiał przeprowadzić konsultacje społeczne.

Wniosek w wariancie preferowanym obejmuje tzw. odcinek centralny trasy, przechodzący przez centrum miasta – od ul. Piastowskiej do ronda Generała Maczka. Jego długość to ok. 10,5 km (w tym odcinek tunelowy o długości ok. 5,6 km z siedmioma przystankami podziemnymi, estakadowy o długości ok. 1,4 km z dwoma przystankami nadziemnymi oraz odcinek naziemny o długości ok. 3,5 km z trzema przystankami naziemnymi). Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Termin składania ofert minął 16 listopada. Wystartowała jedynie firma Ekovert Łukasz Szkudlarek z Wrocławia, a jej wartość to dokładnie 1 mln zł brutto. Mieści się ona w budżecie określonym na kwotę 1,039 mln zł brutto. Rozstrzygnięcie postępowania powinno być formalnością, jeśli oczywiście wykonawca nie popełnił żadnych błędów formalnych.

Na realizację zamówienia przeznaczono 19 miesięcy, przy czym sam wniosek o wydanie decyzji środowiskowej ma zostać złożony w ciągu pięciu miesięcy od zawarcia umowy.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5