Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Końskie kupuje autobusy mini

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-03-14 15:21
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Końskie kupuje autobusy mini
fot. Jacek Pudło
Gmina Końskie ogłosiła przetarg na zakup sześciu autobusów klasy mini z opcją zwiększenia zamówienia o kolejne trzy pojazdy. Na realizację zamówienia podstawowego przeznaczono osiem miesięcy.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sześciu sztuk autobusów klasy mini, niskowejściowych lub niskopodłogowych, o napędzie spalinowym spełniającym normę emisji spalin Euro 6. Na dostawy przeznaczono osiem miesięcy.

Postępowanie zawiera też opcję w postaci możliwości zwiększenia zamówienia o kolejne trzy pojazdy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji zamawiający powiadomi pisemnie Wykonawcę w terminie do 60 dni od daty zawarcia umowy. Termin realizacji dostawy to 10 miesięcy.

Pojazdy mają pomieścić co najmniej 26 pasażerów, w tym 14 na miejscach siedzących, z czego dwa będą dostępne z poziomu niskiej podłogi. Wymagane są dwie pary drzwi, z czego przynajmniej jedne o szerokości min. 1050 mm. Wysokość wejścia do części pojazdu z obniżoną podłogą określono na max 360 mm. Przednia szyba ma być panoramiczna. Wyposażenie przewiduje klimatyzację, elektroniczną informację pasażerską, nagłośnienie z zapowiedziami przystanków i monitoring.

Oferty producenci i dostawcy mogą składać do 16 kwietnia. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej jedną dostawę dwóch autobusów jednego typu. O wyborze zdecydują cena (52%), gwarancja (36%) oraz parametry techniczne – dostępność dla pasażerów z ograniczoną sprawnością ruchową (12%). Zakup jest częścią unijnego projektu związanego z budową centrum przesiadkowego na terenie gminy Końskie.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Dębica z ofertą na dwa autobusy od Autosanu

Komunikacja

Dębica z ofertą na dwa autobusy od Autosanu

Witold Urbanowicz 12 marca 2019

Do Sieradza autobusy dostarczy Solaris?

Komunikacja

Do Sieradza autobusy dostarczy Solaris?

Witold Urbanowicz 07 marca 2019

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5