Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Konkurs WKD na przystanki bez zwycięzcy. Będzie nowy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2015-03-02 15:39
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Konkurs WKD na przystanki bez zwycięzcy. Będzie nowy
fot. Ewa Dryjanska, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Warszawska Kolej Dojazdowa nie wybrała żadnej propozycji w konkursie na projekt przystanków. Zwycięska praca miała stać się podstawą dla projektu kompleksowej modernizacji wyposażenia peronów. Spółka zapowiada nowy konkurs.

W zeszłym roku Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiła konkurs na projekt wizualizacji oraz identyfikacji stacji i przystanków WKD. Spółka oczekiwała wstępnej wizualizacji graficznej dla wszystkich elementów przystanków. Otrzymane projekty miały być punktem wyjścia do ogłoszenia kompleksowego przetargu na zaprojektowanie wyposażenia przystanków. – W ramach konkursu wpłynęło ogółem 6 ofert (zgłoszeń łącznie 8, z czego 2 oferty podlegały zmianie na wniosek wykonawców) – informuje Krzysztof Kulesza, rzecznik WKD.

Zwycięzcy tego konkursu jednak nie poznamy. – Wszystkie złożone oferty spełniały założone kryteria formalne, jednak z merytorycznego punktu widzenia zdecydowaliśmy się skorzystać z zapisu w regulaminie konkursowym, który daje nam prawo do odstąpienia od wyboru zwycięskiej wizualizacji – mówi Kulesza.

WKD planuje ogłosić w najbliższym czasie nowy konkurs. – Postępowanie zostanie powtórzone przy jednoczesnym doprecyzowaniu zasad przygotowania prac i specyfiki lokalnych uwarunkowań – przedstawicielami lokalnych społeczności, jednostek administracji samorządowej i użytkowników linii kolejowej w zakresie dodatkowych uwarunkowań realizacyjnych oraz funkcjonalnych, które będą stanowić uzupełnienie dla założeń wyjściowych określonych w regulaminie – informuje Krzysztof Kulesza.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Jakie przystanki WKD? Przewoźnik skonsultuje z pasażerami

Przestrzeń

Jakie przystanki WKD? Przewoźnik skonsultuje z pasażerami

Witold Urbanowicz 16 kwietnia 2015

Konkurs na projekt przystanków WKD

Przestrzeń

Konkurs na projekt przystanków WKD

Witold Urbanowicz 22 grudnia 2014

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5