Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kongres Infrastruktury Polskiej 2014 odbędzie się w ICE Kraków

Dalej Wstecz
Autor:

RI

Data publikacji:
2014-07-03 16:02
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kongres Infrastruktury Polskiej 2014 odbędzie się w ICE Kraków
fot. TORKongres Infrastruktury Polskiej
1 lipca władze Krakowa, z prezydentem Jackiem Majchrowskim na czele, podpisały porozumienie z organizatorami Kongresu Infrastruktury Polskiej – Stowarzyszeniem „Inicjatywa dla Infrastruktury” oraz Zespołem Doradców Gospodarczych TOR w sprawie współpracy przy przygotowaniu wydarzenia. Tegoroczny kongres odbędzie się 5 listopada br. w nowo budowanym Centrum konferencyjnym ICE Kraków.

Do najważniejszych tematów, które zostaną poruszone podczas tegorocznej edycji Kongresu Infrastruktury Polskiej należy budowa metra w Krakowie, praktyka zamówień publicznych w budownictwie infrastrukturalnym, nowa perspektywa finansowa UE i jej wpływu na rynek wykonawców i projektantów oraz problematyka finansowania dróg samorządowych. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej II Kongresu Infrastruktury Polskiej, która jest na bieżąco aktualizowana.

Pierwsza edycja Kongresu Infrastruktury Polskiej odbyła się w październiku zeszłego roku w Warszawie. Zaprezentowano podczas niego Białą Księgę Infrastruktury, przygotowaną przez Stowarzyszenie „Inicjatywa dla Infrastruktury”. Dokument zawiera podsumowanie perspektywy unijnej na lata 2007-2013 oraz zbiór argumentów, rozwiązań i postulatów, które należy wprowadzić przed rozpoczęciem realizacji inwestycji w ramach kolejnej perspektywy finansowej UE.

Kongres Infrastruktury Polskiej zgromadził w warszawskim hotelu Radisson Blu ponad 360 osób z szeroko pojmowanej branży infrastrukturalnej: prezesów i członków zarządów, managerów, przedstawicieli urzędów i instytucji centralnych, polityków, ekspertów i analityków. Na kolejną edycję zapraszamy 5 listopada tego roku do Krakowa.

II Kongres Infrastruktury Polskiej odbędzie się 5 listopada br. w Krakowie. Więcej informacji wkrótce na stronie TOR Konferencje. Organizatorem jest stowarzyszenie Inicjatywa dla Infrastruktury.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
MIR: Zadbamy o polskie miasta. W jaki sposób?

Prawo & Finanse

MIR: Zadbamy o polskie miasta. W jaki sposób?

Justyna Urbaniak 28 sierpnia 2014

Jacek Majchrowski: Kraków jest miastem ambitnym

Przestrzeń

Jacek Majchrowski: Kraków jest miastem ambitnym

Jacek Majchrowski 04 lipca 2014

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5