Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kongres Czystego Powietrza online już w środę i czwartek!

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2021-03-09 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kongres Czystego Powietrza online już w środę i czwartek!
Fot. Własne archiwum
W dniach 10-11 marca 2021 r. po raz kolejny spotkamy się aby rozmawiać o poprawie jakości powietrza w Polsce. IV Kongres Czystego Powietrza przeprowadzony zostanie w całości online.

Wydarzenie – podobnie jak w latach poprzednich – będzie miejscem wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce. Podczas kolejnej edycji Kongresu poruszymy m.in. takie tematy jak: działania na rzecz czystego klimatu, nowe programy dotyczące ochrony powietrza, porozmawiamy też o tym, jak radzić sobie ze smogiem w dobie COVID-19. Zaproszeni eksperci, reprezentujący administrację centralną i samorządową, organizacje i stowarzyszenia oraz biznes, podzielą się wiedzą na temat wykorzystania programów i przygotowywania planów wspomagających walkę o czyste powietrze. Podsumujemy również działania samorządów w zakresie korzystania z dostępnych instrumentów finansowych oraz pomysły na rzecz poprawy jakości powietrza. Będziemy również starali się pokazać kierunki rozwoju stref czystego transportu w Polsce. Istotną częścią Kongresu będzie pokazanie dobrych praktyk w zakresie komunikacji z mieszkańcami i roli mediów w tym procesie.

Kongres jest wspólną inicjatywą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiej Agencji Energetycznej i Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Transmisja dostępna na stronie głównej portalu transport-publiczny.pl

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5