Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Kongres Czystego Powietrza już w marcu!

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
02-02-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Kongres Czystego Powietrza już w marcu!
ZDGTOR
Już 8-9 marca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się szósta edycja Kongresu Czystego Powietrza, najważniejszego w Polsce wydarzenia poświęconego politykom publicznym i innym działaniom na rzecz ochrony klimatu, ekologii i czystego powietrza. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i Mazowiecką Agencją Energetyczną.

Kryzys energetyczny spowodował ogromne trudności finansowe dla gospodarstw domowych, instytucji publicznych i przedsiębiorstw, co spowodowało szereg dyskusji na temat kosztów transformacji energetycznej w dobie wysokiej inflacji i niepewnej sytuacji gospodarczej. Jednocześnie wysiłki na rzecz czystego powietrza w Polsce nie mogą ustać. Dialog na temat efektywnych rozwiązań w transformacji energetycznej jest dziś potrzebny jak nigdy wcześniej.

Kongres Czystego Powietrza co roku jest miejscem wymiany opinii i doświadczeń wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce. Podczas kolejnej edycji Kongresu będziemy rozmawiać m.in. na takie tematy jak ubóstwo energetyczne, rola ekodoradców w gminach, termomodernizacja i efektywność energetyczna budynków, instrumenty finansowe dla samorządów na ochronę powietrza czy edukacja. W wielu dyskusjach poruszymy wątki transportowe i miejskie, m.in. wykluczenie transportowe, strefy czystego transportu, mobilność miejska. Nie zabraknie też rozmów o technologiach przyszłości i roli polityk klimatycznych w stosunkach międzynarodowych i globalnym układzie sił.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy przedstawicieli najważniejszych urzędów administracji rządowej i samorządowej, instytucji publicznych, przedsiębiorstw i organizacji związanych z ochroną klimatu i czystym powietrzem w Polsce, jak i przedstawicieli świata nauki. Dotychczas Kongresy przyciągały uwagę tysięcy słuchaczy zarówno na miejscu wydarzenia, jak i wirtualnie.
Szczegółowe informacje o Kongresie oraz możliwość rejestracji są dostępne są na stronie: https://kongresczystegopowietrza.pl.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5