Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Koleje Małopolskie kupują kolejne autobusy

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
28-12-2022
Ostatnia modyfikacja:
23-03-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Koleje Małopolskie kupują kolejne autobusy
fot. Peter Jančovič
Koleje Małopolskie chcą zakupić kolejnych 7 autobusów do realizacji połączeń dowozowych, integrujących kolej z autobusami. Pojazdy mają być autobusami hybrydowymi, zdolnymi zabrać na pokład minimum 70 pasażerów.

Koleje Małopolskie chcą dalej rozwijać swój park taborowy, lecz wcale nie chodzi o pojazdy kolejowe. Przewoźnik ogłosił bowiem postępowanie na zakup kolejnych… autobusów. Spółka zamierza kupić 7 nowych autobusów hybrydowych.

Długość pojazdów określono w przedziale 11,5-12,5 metra, a autobusy mają zabierać na pokład co najmniej 70 pasażerów, z czego minimum 38 na miejscach siedzących. Zamawiający dopuszcza drzwi w układzie 1-2-0 lub też 2-2-0. W autobusach ma znaleźć się też jedno miejsce do przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Napęd autobusom ma zapewnić silnik spalinowy o mocy minimum 220 kW oraz wspomagający go silnik elektryczny o mocy co najmniej 14 kW. Jednostka napędowa ma spełniać normy emisji Euro VI. W pojazdach znajdzie się klimatyzacja, ogrzewanie, a także monitoring wraz z systemem informacji pasażerskiej.

Pojazdy mają zostać dostarczone w ciągu 7 miesięcy od dnia podpisania umowy. W postępowaniu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy wykażą, że w ciągu trzech ostatnich lat zrealizowali dostawy co najmniej dwóch nowych autobusów hybrydowych.

Oferty w przetargu można składać do 24 stycznia 2023 roku, a o wyborze zdecydują cena brutto - 70% oraz kryterium techniczne - 30%.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5