Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Koleje Małopolskie. Jedna oferta na dostawę autobusów

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
14-09-2021
Ostatnia modyfikacja:
25-11-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Koleje Małopolskie. Jedna oferta na dostawę autobusów
Fot. Boris Arbogast, Flickr
Wszystko wskazuje na to, że dwa autobusy dla Kolei Małopolskich dostarczy Iveco.

Małopolski przewoźnik regionalny ogłosił w sierpniu przetarg na dostawę dwóch autobusów podmiejskich. Będzie to pierwszy krok do rozbudowy sieci Autobusowych Linii Dowozowych, które – w przeciwieństwie do obecnie działających w okolicy Wieliczki – mają być obsługiwane własnymi siłami KMŁ. 

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Złożyła ją firma ABP Bus & Coach ze Słupska, która dystrybuuje autobusy Iveco. Oferta opiewa na 2 127 900 zł brutto i mieści się w kosztorysie (2 172 999,18 zł brutto). 

 W kwietniu bieżącego roku prezes KMŁ Tomasz Warchoł zapowiadał na łamach "Rynku Kolejowego" uruchomienie do końca 2022 r. aż 12 nowych tras autobusowych. Mają one zostać zintegrowane z pociągami nie tylko pod względem rozkładowym, ale i taryfowo – z wykorzystaniem Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej.

Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5