Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kielce z przetargiem przewozowym na 2,5 roku

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-04-04 15:57
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kielce z przetargiem przewozowym na 2,5 roku
fot. Martyn Janduła
ZTM w Kielcach ogłosił kolejny przetarg na świadczenie usług przewozowych z wykorzystaniem 40 autobusów zamawiającego. Umowa obejmie wykonanie 6 mln wozokilometrów w ciągu 2,5 roku.

ZTM w Kielcach ogłosił kolejny przetarg na wykonywanie usług przewozowych w komunikacji miejskiej w Kielcach autobusami będącymi własnością zamawiającego. ZTM zapewnia 40 pojazdów, w tym 35 pojazdów klasy maxi (12-metrowych) oraz 5 klasy midi (10-metrowych). W obu przypadkach będą to Solarisy z 2010 r. Natomiast okres świadczenia usługi obejmuje okres od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2021 r. Planowana całkowita liczba kilometrów wynosi 6 mln według podziału na poszczególne lata (2,4 mln wozokilometrów na rok). Zamawiający przewiduje uruchamianie 35-40 autobusów całodziennych w dni robocze oraz 17-30 w pozostałe dni.

W postępowaniu mogą brać udział podmioty, które wykażą, że w ciągu ostatnich trzech lat należycie wykonały bądź wykonują przynajmniej jedną usługę przewozu o charakterze użyteczności publicznej w komunikacji miejskiej w liczbie minimum 2,4 mln km i wartości minimum 10 mln zł, przy czym powyższa liczba kilometrów i wartość musi być osiągnięta w ciągu maksymalnie jednego roku świadczenia usługi na podstawie jednej umowy. Ponadto wykonawca musi wykazać, że dysponuje 100 kierowcami, którzy znają język polski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym (poziom B1) bądź mają zapewnionych tłumaczy języka polskiego, a także sześcioma dyspozytorami. Wszyscy pracownicy muszą być zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę i posiadać 6-miesięczne doświadczenie.

Termin składania ofert mija 15 maja. O wyborze zadecydują cena (60%) oraz doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia – kierowców (40%). Tutaj punkty będzie można otrzymać za zgłoszenie kierowców, którzy mają udokumentowane co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy jako kierowca w ciągu ostatnich pięciu lat.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kielce: Nowe hybrydy Solarisa niesprawne

Komunikacja

Kielce: Nowe hybrydy Solarisa niesprawne

Przemysław Farsewicz 07 marca 2018

Kielce. Hybrydy od Solarisa gotowe na 1 lutego

Komunikacja

Kielce. Hybrydy od Solarisa gotowe na 1 lutego

Jakub Dybalski 23 stycznia 2018

Kielce: Michalczewski pokonany w sądzie. ZTM może podpisać umowę z MPK

Prawo & Finanse

Kielce: Michalczewski pokonany w sądzie. ZTM może podpisać umowę z MPK

Witold Urbanowicz 12 stycznia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5