Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Kielce z przetargiem na obsługę komunikacyjną 40 Solarisów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-10-30 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kielce z przetargiem na obsługę komunikacyjną 40 Solarisów
fot. UM Kielce
ZTM w Kielcach rozpisał przetarg na wykonywanie usług przewozowych z wykorzystaniem 40 Solarisów, które są w posiadaniu miasta. Umowa obejmuje świadczenie usługi przez dwa lata.

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przewozowych w komunikacji miejskiej w Kielcach autobusami będącymi własnością zamawiającego, czyli ZTM Kielce. Chodzi o 40 autobusów, w tym 35 klasy maxi i pięć klasy mini. To Solarisy kupione przez miasto ze środków unijnych.

Oferent musi zapewnić min. 100 kierowców z minimum sześciomiesięcznym doświadczeniem jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej. Wymagane jest zaplecze techniczne o powierzchni min. 12 tys. m2 na terenie Kielc. Zaplecze musi posiadać warsztat z czterema stanowiskami do przeglądów, automatyczną myjnię oraz powierzchnie administracyjno-biurowe.

Termin składania ofert mija 8 grudnia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat należycie wykonały przynajmniej jedną usługę przewozu o charakterze użyteczności publicznej w komunikacji miejskiej w liczbie minimum 1,5 mln km lub o wartości 8 mln zł (przy czym te wartości muszą być osiągnięte w ciągu maksymalnie jednego roku świadczenia usługi). Przy wyborze pod uwagę brane będą cena (60%) oraz doświadczenie kierowców (40%). Pod tym ostatnim kryterium kryją się „kierowcy autobusów posiadający uprawnienia do kierowania autobusami”, zaznajomieni z topografią Kielc, posługujący się językiem polskim i którzy posiadają „udokumentowane w okresie ostatnich 5 lat trzyletnie doświadczenie jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej”.

Usługa miałaby rozpocząć się po upływie pięciu miesięcy, lecz nie wcześniej niż 1 lipca 2021 r. Umowa miałaby obowiązywać do końca czerwca 2023 r. Planowana całkowita liczba wozokilometrów to 4,6 mln (najwięcej przypada na cały pełny rok 2022 – 2,3 mln).

Obecnie obsługę tych pojazdów świadczy MPK Kielce. Wartość kontraktu to 32,9 mln zł brutto.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Bytów będzie miał komunikację miejską [oferty]

Prawo & Finanse

Bytów będzie miał komunikację miejską [oferty]

Jakub Madrjas, Michał Szymajda 25 listopada 2020

Duże zainteresowanie przetargiem na komunikację w Obornikach

Komunikacja

Duże zainteresowanie przetargiem na komunikację w Obornikach

Witold Urbanowicz 14 września 2020

ZKM Elbląg ponownie wybiera nowego-starego przewoźnika

Komunikacja

ZKM Elbląg ponownie wybiera nowego-starego przewoźnika

Witold Urbanowicz 07 sierpnia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5