Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kielce. Wszystkie autobusy MPK z biletomatami

Dalej Wstecz
Autor:

jd/inf. pras.

Data publikacji:
2018-07-31 10:32
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kielce. Wszystkie autobusy MPK z biletomatami
fot. Martyn Janduła
W Kielcach podpisano umowę między ZTM a Trapeze Elgeba na dostawę mobilnych biletomatów dla wszystkich autobusów miejskiego przewoźnika. Jej wartość to 6 317 552,75 zł.

Na mocy przetargu firma dostarczy 160 mobilnych automatów biletomatów typu ticomat 8010. Wszystkie będą posiadały możliwość płatności kartą płatniczą i monetami. Będą wydawały resztę, a w przypadku rezygnacji z transakcji, zwrócą te same monety. Urządzenia będą także umożliwiały zmianę waluty na euro, jeżeli będzie taka potrzeba. Kielce to kolejne miasto w Polsce, które zdecydowało się na inwestycje w niezawodne automaty Trapeze Elgeba. 25 autobusów hybrydowych, które na początku tego roku trafiły do stolicy województwa świętokrzyskiego, również wyposażono w tego typu automaty biletowe.

fot. Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Kielcach

Równolegle z dostawą sprzętu do autobusów w siedzibie ZTM zostaną zainstalowane nowe systemy: rozliczeniowy i monitorujący prawidłową pracę podłączonych urządzeń. Całość umowy ma być zrealizowana w terminie nie dłuższym niż do 30 czerwca 2019 roku.

– To jedno z największych w Polsce zamówień na mobilne automaty biletowe w roku 2018. Cieszy nas, że miasto Kielce po raz kolejny obdarzyło nas zaufaniem, albowiem automaty firmy Trapeze Elgeba, zarówno stacjonarne i mobilne działają już w Kielcach od ponad 8 lat. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne i niezawodne automaty biletowe we wszystkich kieleckich autobusach, oferujące różne formy płatności za bilety, przyczynią się do zwiększenia komfortu pasażerów a także większej sprzedaży biletów – mówi Mariusz Kozłowski, pełnomocnik Trapeze Elgeba.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. Nowe biletomaty w pociągach SKM

Komunikacja

Warszawa. Nowe biletomaty w pociągach SKM

jd/inf. pras. 05 lipca 2018

Łódź: Więcej autobusów bez biletomatów

Komunikacja

Łódź: Więcej autobusów bez biletomatów

Kasper Fiszer 05 lipca 2018

Tramwaje Warszawskie wybierają biletomaty Mennicy za 26 mln zł

Mobilność

Tramwaje Warszawskie wybierają biletomaty Mennicy za 26 mln zł

Witold Urbanowicz 17 maja 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5