Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Karsan zapowiada dostawy 150 autobusów na Ukrainę

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-04-21 10:57
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Karsan zapowiada dostawy 150 autobusów na Ukrainę
fot. Karsan
Turecki Karsan wziął udział w międzynarodowej konferencji Mintrans, poświęconej miejskiej infrastrukturze. Podczas wydarzenia producent podpisał memorandum o współpracy z Charkowem, a władze miasta zapowiedziały zakup w Karsanie 150 autobusów, których dostawy przewidziano jeszcze w tym roku.

Międzynarodowe Forum Mintrans, poświęcone miejskiej infrastrukturze, odbyło się w Charkowie na wschodzie Ukrainy. Podczas wydarzenia miasto Charków podpisało memorandum o współpracy z Karsanem. Ihor Tieriehow, sekretarz rady miasta, zapowiedział zakup 150 autobusów o długości 6 i 8 metrów.

– Naszym celem jest pozyskanie 500 nowych pojazdów. W tym roku kupimy 150 autobusów o długości 6 i 8 m. Chcemy, by Karsan – którego zakłady odwiedziłem – odgrywał ważną rolę w modernizacji transportu w Charkowie. Omówiliśmy plany związane z lokalizacją produkcji w Charkowie – mówi Tieriehow.

– Cieszymy się z memorandum o współpracy i o tym, jak możemy wpłynąć na rozwój komunikacji w mieście. W tym kontekście zawarto porozumienie na dostawy 150 Jestów i Ataków od lipca do października – we współpracy z naszym ukraińskim partnerem MDG – mówi Okan Baş, szef Karsana.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5