Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Kalisz z ofertą Solarisa na leasing autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-10-10 14:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kalisz z ofertą Solarisa na leasing autobusów
fot. Peżot, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Kaliskie Linie Autobusowe prowadzą przetarg na leasing ośmiu autobusów o długości ok. 12 metrów. Autobusy jest gotowe dostarczyć konsorcjum firm Solaris i Millenium Leasing.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego 8 sztuk używanych autobusów miejskich z silnikiem diesla. Pojazdy nie mogą być starsze niż z 2013 r., a ich maksymalny przebieg określono do 500 tys. km.

Długość autobusów określono na 11,8-12,2 m. Pojazdy mają pomieścić co najmniej 80 pasażerów, w tym min. 28 na miejscach siedzących. Wymagane są trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Autobus ma być niskopodłogowy, bez stopni poprzecznych, z wejściem na wysokości max 360 mm. Wymagany jest silnik o mocy min. 220 kW. Wymagana jest klimatyzacja.

Termin składania ofert właśnie minął. Pojazdy jest w stanie dostarczyć konsorcjum firm Solaris i Millenium Leasing. Opiewa ona na kwotę 3,036 mln zł netto (3,734 mln zł brutto). Zamawiający planował przeznaczyć na ten cel kwotę w wysokości równo 3 mln zł netto.

Autobusy powinny zostać dostarczone w terminie do 60 dni od podpisania umowy. Okres leasingu ustalono na 60 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji wykupu przedmiotu leasingu za kwotę w wysokości 1 % wartości netto przedmiotu leasingu, pod warunkiem spłacenia przez niego wszelkich należności wynikających z umowy leasingu.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kalisz wyleasinguje używane autobusy

Przestrzeń

Kalisz wyleasinguje używane autobusy

Witold Urbanowicz 10 września 2019

Kalisz rozpisał przetarg na 11 hybryd

Komunikacja

Kalisz rozpisał przetarg na 11 hybryd

Jakub Dybalski 17 października 2017

Kalisz. MAN i Scania podzielą się zamówieniami?

Komunikacja

Kalisz. MAN i Scania podzielą się zamówieniami?

Witold Urbanowicz 27 kwietnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5