Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Kalisz wyleasinguje używane autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-09-10 11:06
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kalisz wyleasinguje używane autobusy
fot. Peżot, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Kaliskie Linie Autobusowe ogłosiły przetarg na leasing ośmiu autobusów o długości ok. 12 metrów. Okres leasingu wynosi pięć lat. Zamawiający przewiduje możliwość wykupu pojazdów.

Przedmiotem przetargu jest dostawa w formie leasingu operacyjnego 8 sztuk używanych autobusów miejskich z silnikiem diesla. Pojazdy nie mogą być starsze niż z 2013 r., a ich maksymalny przebieg określono do 500 tys. km.

Długość autobusów określono na 11,8-12,2 m. Pojazdy mają pomieścić co najmniej 80 pasażerów, w tym min. 28 na miejscach siedzących. Wymagane są trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Autobus ma być niskopodłogowy, bez stopni poprzecznych, z wejściem na wysokości max 360 mm. Wymagany jest silnik o mocy min. 220 kW. Wymagana jest klimatyzacja.

Termin składania ofert mija 10 października. O wyborze zdecydują cena (80%) oraz koszt procentowy leasingu (20%). Autobusy powinny zostać dostarczone w terminie do 60 dni od podpisania umowy. Okres leasingu ustalono na 60 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji wykupu przedmiotu leasingu za kwotę w wysokości 1 % wartości netto przedmiotu leasingu, pod warunkiem spłacenia przez niego wszelkich należności wynikających z umowy leasingu

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kalisz rozpisał przetarg na 11 hybryd

Komunikacja

Kalisz rozpisał przetarg na 11 hybryd

Jakub Dybalski 17 października 2017

Kalisz. MAN i Scania podzielą się zamówieniami?

Komunikacja

Kalisz. MAN i Scania podzielą się zamówieniami?

Witold Urbanowicz 27 kwietnia 2017

Kalisz kupuje dziewięć autobusów, w tym pięć hybrydowych

Komunikacja

Kalisz kupuje dziewięć autobusów, w tym pięć hybrydowych

Jakub Dybalski 10 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5