Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Jelenia Góra kupuje 20 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-09-25 10:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Jelenia Góra kupuje 20 autobusów
fot. Raf24~commonswiki, lic. CC-BY-SA 4.0 Wik
MZK w Jeleniej Górze prowadzi przetarg na dostawy 20 nowych autobusów różnego typu, w tym trzech hybryd. Autobusy zjawią się w mieści najpóźniej po 9 miesiącach od podpisania umowy, a łączny koszt zakupu szacowany jest na kwotę przekraczającą 20 mln zł netto.

MZK w Jeleniej Górze rozpisało przetarg na dostawę 20 nowych autobusów. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy odrębne zadania. Pierwsze zakłada dostawę 15 sztuk nowych autobusów klasy maxi z silnikiem spalinowym. Pierwsza partia, obejmująca pięć pojazdów, ma zostać dostarczona w terminie 210 dni od zawarcia umowy, a druga partia, obejmująca pozostałe 10 wozów, w terminie 270 dni od zawarcia umowy. Wartość tej części szacowana jest na 12-14 mln zł netto.

Drugie zadanie obejmuje dostawę dwóch sztuk nowych autobusów klasy mega z silnikiem spalinowym. Na realizację przeznaczono osiem miesięcy, a wartość zamówienia określono na 2-2,5 mln zł netto.

W ramach ostatniego zadania wykonawca powinien dostarczyć trzy autobusy klasy maxi z napędem hybrydowym. Na realizację przeznaczono siedem miesięcy. Wartość zamówienia szacowana jest na 3-3,6 mln zł netto.

Termin składania ofert mija 31 października. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które wykażą, że dostarczyły odpowiednio 10 nowych autobusów niskopodłogowych z silnikiem spalinowym, dwa nowe pojazdy niskopodłogowe z silnikiem spalinowym oraz dwie niskopodłogowe hybrydy. Łączna wartość zamówienia szacowana jest na 20-20,58 mln zł netto.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Skromne zakupy taboru w Jeleniej Górze

Komunikacja

Skromne zakupy taboru w Jeleniej Górze

Jakub Dybalski 18 listopada 2016

Bilet Euro - Nysa obowiązuje w Jeleniej Górze

Komunikacja

Bilet Euro - Nysa obowiązuje w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 08 marca 2013

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5