Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Jedna oferta na autobusy dla podpłockich gmin

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Rösler

Data publikacji:
2022-04-13 10:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Jedna oferta na autobusy dla podpłockich gmin
fot. Lowdown, lic. CC A-SA 3.0
Związek Gmin Regionu Płockiego chce kupić osiem autobusów napędzanych silnikiem Diesla, które będą służyły w ramach komunikacji na obszarze gmin tworzących związek. W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, która mieści się w budżecie zamawiającego.

Związek Gmin Regionu Płockiego chce kupić osiem autobusów konwencjonalnych o różnej długości. Szerzej o zapisach przetargowych i wymaganiach jakie stawiane są przed nowymi pojazdami, pisaliśmy zaraz po ogłoszeniu postępowania, w marcu tego roku.

Zakup pojazdów jest dofinansowany z programu inwestycji strategicznych, tzw. Polskiego Ładu, a dokładniej pierwszego naboru. Obecnie trwa ocena wniosków złożonych w drugiej edycji.

Samorządowy związek chce kupić różne autobusy, ale zamówienie nie zostało podzielone na części, więc ewentualny dostawca będzie musiał wyprodukować 8 autobusów, które będą się różnić głównie długością, a co za tym idzie także liczbą miejsc dla pasażerów.

Właśnie minął termin składania ofert w przetargu. W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, autorstwa firmy Bus trans Technik z Warszawy, która chce zrealizować zamówienie za niecałe 5,307 miliona złotych. Budżet zamawiającego opiewa na niewiele ponad 5,882 miliona złotych, tak więc wydaje się, iż rozstrzygnięcie przetargu będzie formalnością.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5