Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Jaworzno: Jedna oferta na Jawelo

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-12-10 15:09
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Jaworzno: Jedna oferta na Jawelo
fot. BikeU
Jaworzno otworzyło oferty w przetargu na dostawę, instalację i uruchomienie systemu Jaworznickiego Roweru Miejskiego (JRM) oraz zarządzanie, utrzymanie i kompleksową eksploatację systemu niemal do końca 2022 r. Usługę jest w stanie świadczyć wiedeńska firma Sycube, której podwykonawcą jest BikeU.

Wykonawca w ramach realizacji Jaworznickiego Roweru Miejskiego dostarczy, zainstaluje i uruchomi system na terenie miasta, obejmujący m.in. 20 terminali stacji rowerowych, 400 elektrozamków dokowania rowerów, 200 rowerów (120 elektrycznych, 80 standardowych), z możliwością ich częściowej dyslokacji w obszarze wdrożenia JRM na terenie miasta Jaworzna. Dodatkowo wykonawca dostarczy pięć rowerów elektrycznych dla zadań specjalnych Straży Miejskiej.

W systemie minutowym pierwsze 20 minut będzie bezpłatne. Za każde kolejne 20 minut zapłacimy złotówkę, zaś po 120 minutach każda godzina będzie kosztowała 6 złotych. W systemie abonamentowym miesięczny będzie kosztował 30 zł, zaś roczny – 150 zł. Codziennie będzie można w ramach niego korzystać z roweru przez łącznie 90 minut. Rower Publiczny ma funkcjonować przez cały rok.

W postępowaniu wystartowała firma Sycube z Austrii, która zaproponowała 10,4 mln zł brutto, czyli nieznacznie poniżej budżetu zamawiającego. W tej sytuacji rozstrzygnięcie przetargu wydaje się formalnością.
Systerm roweru publicznego ma być uruchomiony w terminie 90 dni, jednak nie wcześniej niż 1 kwietnia 2019 r. Testowy rozruch powinien nastąpić najpóźniej na siedem dni przed terminem uruchomienia systemu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje też zarządzanie, utrzymanie do połowy grudnia 2022 r.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łódź wyłącza sygnalizacje przy śluzach tramwajowych

Komunikacja

Łódź wyłącza sygnalizacje przy śluzach tramwajowych

Kasper Fiszer 11 grudnia 2018

Jaworzno: Ruszył przetarg na Javvelo

Komunikacja

Jaworzno: Ruszył przetarg na Javvelo

Witold Urbanowicz 01 października 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5