Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Jak dojeżdżać do pracy w dobie koronawirusa – zaproszenie na webinar

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
12-05-2020
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa Vooom

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Jak dojeżdżać do pracy w dobie koronawirusa – zaproszenie na webinar
fot. MJ
Powracający do normalności Polacy potrzebują poczucia bezpieczeństwa, szczególnie w trakcie przemieszczania się w zatłoczonych miastach. O możliwych scenariuszach i pomysłach na rozwiązanie tego problemu będą rozmawiać podczas panelu dyskusyjnego online pt. „Czym do pracy w nowej normalności. Jak dojeżdżać w mieście w dobie koronawirusa” specjalni goście – Wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki Katarzyna Gruszecka-Spychała oraz Prezes Stowarzyszenia Mobilne Miasto, Adam Jędrzejewski. Webinar odbędzie się w najbliższy piątek, 15 maja o godz. 10.00.

W najbliższych tygodniach sprawny i bezpieczny transport będzie kluczowy w powrocie do pracy w biurach oraz w procesie odmrażania gospodarki. Jak odbudować nadszarpnięte koronawirusem zaufanie do podróżowania transportem zbiorowym? Czy Polacy już na stałe przesiądą się masowo do prywatnych pojazdów? Jak będą wtedy wyglądały nasze ulice, parkingi, chodniki, powietrze? Czy rozwiązaniem, jakiego potrzebują mieszkańcy polskich miast, mogą stać się indywidualne przejazdy pojazdami współdzielonymi? Jak wygląda wykorzystanie pojazdów współdzielonych w ostatnich tygodniach? O tym jak miasta mogą radzić sobie z nowymi problemami transportowymi będą rozmawiali eksperci zaproszeni na spotkanie, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na mobilność w epoce koronawirusa.

Zapraszamy do oglądania transmisji ze spotkania pod adresem:  https://vooom.pl/webinar

Podczas webinaru będzie można zadawać pytania i dzielić się swoimi pomysłami.

Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki. Bezpośrednio nadzoruje wydziały: nadzoru właścicielskiego, strategii, komunikacji społecznej i informacji, budynków, polityki gospodarczej oraz Biuro Planowania Przestrzennego, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Centrum Nauki Experyment, Powiatowy Urząd Pracy i Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych. Wspiera i rozwija potencjał Gdyni w sektorze MICE poprzez działania Gdyńskiej Rady Turystycznej. Wykonuje prawa i obowiązki właściciela wobec spółek, w których gmina posiada udziały.

Adam Jędrzejewski
, prezes Stowarzyszenia Mobilne Miasto, CEO Huby Mobilności, ekspert w zakresie mobilności miejskiej z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w zakresie systemów współdzielonej mobilności, usług mobilności typu MaaS (Mobility-as-a-Service), polityk parkingowych oraz zadań publicznych realizowanych w formule ppp (partnerstwa publiczno-prywatnego).

Gospodarzem dyskusji będzie Włodzimierz Łoziński, CEO Vooom, polskiej platformy MaaS (Mobility-as-a-Service) ułatwiającej szybkie i sprawne podróżowanie po mieście pojazdami na minuty, taksówkami oraz komunikacją miejską.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5