Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Mobilność

iTaxi dostępne w SkyCash dla firm

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2020-08-17 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
SkyCash

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

iTaxi dostępne w SkyCash dla firm
fot. SkyCash
Od poniedziałku, 17 sierpnia, użytkownicy SkyCash dla firm mogą szybko i wygodnie zamówić taksówkę iTaxi prosto z panelu aplikacji, a przejazd opłacić środkami konta firmowego pracodawcy.

Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów biznesowych oraz pracowników korzystających z aplikacji SkyCash. Aby aktywować usługę Taxi wystarczy dodać dane pracowników, takie jak imię i nazwisko oraz numer telefonu zarejestrowanego w SkyCash. Następnie, pracownicy mogą korzystać z usługi Taxi w trzech prostych krokach: użytkownik zamawia taksówkę iTaxi w aplikacji SkyCash, kierowca potwierdza zlecenie oraz stawia się we wskazanej przez użytkownika lokalizacji, a na koniec, po przebytej podróży użytkownik opłaca przejazd wybierając jako formę płatności konto SkyCash dla firm.

Łatwość rozliczeń

Płatności za usługę przewozu dokonywane są poprzez obciążenie konta SkyCash dla Firm lub w przypadku braku środków są opłacane gotówką przez użytkownika u kierowcy na podstawie cennika dostępnego na szybie pojazdu kierowcy. Na koniec miesiąca generowana jest jedna faktura zbiorcza za wszystkie przejazdy wraz ze szczegółowym raportem z przejazdów pracowników, co umożliwia dokładną kontrolę kosztów. Usługa Taxi w SkyCash dla Firm jest uzupełnieniem oferty dla klientów biznesowych, którzy dotychczas mogli korzystać z wygodnych rozliczeń parkowania pojazdów na jednym dokumencie, a także umożliwiać swoim pracownikom zakup biletów komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash.

SkyCash dla biznesu

W ramach usługi SkyCash dla Firm przedsiębiorcy mogą skorzystać z szeregu możliwości, dzięki którym ograniczą koszty oraz zmniejszą liczbę dokumentów generowanych przez pracowników rozliczających m.in. delegacje służbowe. W ramach usługi, firmy mogą udostępnić swoim zespołom możliwość opłacania parkingu w strefach płatnego parkowania w ponad 80 miastach w Polsce, zakupu biletów komunikacji miejskiej, a także wygodnego zamawiania taksówki. Wśród klientów SkyCash dla Firm znajdują się takie firmy jak mBank, Lotos, Orange czy Samsung.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łódzkie: Bilety kolejowo-autobusowe dostępne w aplikacjach

Komunikacja

Łódzkie: Bilety kolejowo-autobusowe dostępne w aplikacjach

Roman Czubiński 30 stycznia 2020

Technologie dla pasażera: Karty i aplikacje wypierają bilety papierowe

Komunikacja

Technologie dla pasażera: Karty i aplikacje wypierają bilety papierowe

Roman Czubiński 24 października 2019

Warszawa. Kto obsłuży płatne parkowanie – SkyCash czy mPay?

Przestrzeń

Warszawa. Kto obsłuży płatne parkowanie – SkyCash czy mPay?

Jakub Dybalski 29 kwietnia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5