Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Inowrocław postawi wiaty, biletomaty, tablice i toalety na przystankach

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-04-03 17:25
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Inowrocław postawi wiaty, biletomaty, tablice i toalety na przystankach
fot. MPK Inowrocław
Inowrocław rozpisał spory przetarg na dostawę, montaż i wdrożenie szeregu rozwiązań, które mają poprawić warunki obsługi pasażerów. Mowa m.in. o wiatach, toaletach, biletomatach, zapowiedziach głosowych czy wyświetlaczach.

Inowrocław prowadzi spory przetarg na dostawę i montaż wiat autobusowych, toalet publicznych, elektronicznych tablic informacyjnych, automatów biletowych, dostawę i zainstalowanie w autobusach komunikacji miejskiej autokomputerów, kasowników, bileterek, komunikacji głosowej, a także wykonanie programu do obsługi inteligentnego systemu transportowego. Zamówienie ma zostać wykonane do 1 października 2018 r.

Postępowanie podzielone jest na szereg części. Pierwsza obejmuje dostawę i montaż 25 modułowych wiat autobusowych o długości od 2,5 m do 7,0 m. Zadaszenia o konstrukcji stalowej mają posiadać dach z poliuretanu litego przeźroczystego oraz ściany z szkła hartowanego. Przewidziano też oświetlenie LED, dwustronną podświetlaną gablotę, ławkę, kosz na śmieci oraz monitoring. Zadanie obejmuje także budowę dwóch toalet publicznych na przystanku przy ul. Narutowicza / ul. Grodzkiej (kierunek ul. Stanisława Staszica), a także przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Przedmiotem drugiej części jest dostawa i montaż 17 elektronicznych tablic informacyjnych składających się z pięciu bądź sześciu wierszy wraz z wykonaniem zasilania energetycznego, a kolejnej – dostawa i montaż 6 stacjonarnych automatów biletowych na terenie przystanków komunikacji miejskiej wraz z wykonaniem zasilania energetycznego. Czwarta część przewiduje dostawę i zainstalowanie w 20 autobusach komunikacji miejskiej autokomputerów (20 szt.), kasowników (20 szt. z wyświetlaczem do ładowania kart i 40 szt. standardowych), bileterek (20 szt.). Przedmiotem ostatniej części jest wykonanie programu do obsługi inteligentnego systemu transportowego. Ma on za zadanie ułatwić planowanie i zarządzanie komunikacją miejską, a także dostarczać pasażerom informacje o rzeczywistym położeniu autobusów.

Termin składania ofert mija 23 kwietnia. O wyborze zadecydują cena (60%), okres gwarancji (20%) oraz skrócenie terminu wykonania (20%).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wieliczka postawi ponad sto wiat z oświetleniem na fotowoltaikę

Przestrzeń

Wieliczka postawi ponad sto wiat z oświetleniem na fotowoltaikę

Witold Urbanowicz 25 stycznia 2018

Poznań. Nowy model wiat przystankowych

Komunikacja

Poznań. Nowy model wiat przystankowych

Jan Gładysiak 27 listopada 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5