Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Inowrocław postawi 25 wiat i dwie toalety przy przystankach

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-05-30 15:31
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Inowrocław postawi 25 wiat i dwie toalety przy przystankach
fot. MPK Inowrocław
Inowrocław rozpisał nowy przetarg na budowę nowych wiat przystankowych, a także kasowników i bileterek. Miasto wybrało też podmioty odpowiedzialne za dostawę i montaż wyświetlaczy oraz biletomatów na przystankach.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 25 wiat autobusowych i 2 toalet publicznych na przystankach komunikacji miejskiej w Inowrocławiu oraz dostawa i zainstalowanie w 20 autobusach komunikacji miejskiej: autokomputerów, kasowników, bileterek i komunikacji głosowej (z podziałem na dwie części).

Długość wiat określono na przedział od 2,5 m do 7,0 m. Zadaszenia o konstrukcji stalowej mają posiadać dach z poliuretanu litego przeźroczystego oraz ściany z szkła hartowanego. Przewidziano też oświetlenie LED, dwustronną podświetlaną gablotę, ławkę, kosz na śmieci oraz monitoring. Zadanie obejmuje także budowę dwóch toalet publicznych na przystanku przy ul. Narutowicza / ul. Grodzkiej (kierunek ul. Stanisława Staszica), a także przy ul. Bolesława Krzywoustego. Druga część przewiduje dostawę i zainstalowanie w 20 autobusach komunikacji miejskiej autokomputerów (20 szt.), kasowników (20 szt. z wyświetlaczem do ładowania kart i 40 szt. standardowych), bileterek (20 szt.).

Termin składania ofert mija 4 lipca. Zamówienie ma zostać wykonane do końca września 2018 r. Zamawiający już wcześniej próbował wybrać wykonawcę dla tych zadań, ale nie zgłosili się chętni.

Zamawiający rozstrzygnął za to przetarg w części dotyczącej dostawy i montażu 17 tablic elektronicznych na przystankach. Wybrano ofertę R&G z Mielca, opiewającą na kwotę 615 tys. zł. Natomiast sześć biletomatów stacjonarnych dostarczy i zainstaluje Mera Systemy z kwotę 728 tys. zł.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. Nowe tablice na przystankach tramwajowych

Przestrzeń

Warszawa. Nowe tablice na przystankach tramwajowych

jd/inf. pras. 17 kwietnia 2018

Poznań: Targi będą zarządzać wiatami przystankowymi?

Przestrzeń

Poznań: Targi będą zarządzać wiatami przystankowymi?

Jan Gładysiak 12 kwietnia 2018

Kraków ma 38 przystanków z Wi-Fi

Przestrzeń

Kraków ma 38 przystanków z Wi-Fi

jd/inf. pras. 16 marca 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5