Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Mobilność

Innowacyjne rozwiązania dla inteligentnego transportu podczas konferencji online „Taiwan Excellence: Smart Transportation”, 30 czerwca

Dalej Wstecz
Autor:

Data publikacji:
2020-06-24 17:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TAITRA

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Innowacyjne rozwiązania dla inteligentnego transportu podczas konferencji online „Taiwan Excellence: Smart Transportation”, 30 czerwca
fot. TAITRA
30 czerwca o godzinie 10:00 czasu środkowoeuropejskiego odbędzie się konferencja “Taiwan Excellence: Smart Transportation”, podczas której widzowie z całego świata będą mieli szansę poznać tajwańskie produkty dedykowane inteligentnemu transportowi, które zostały odznaczone prestiżową nagrodą Taiwan Excellence. Bezpośrednio po konferencji zostanie uruchomiony wirtualny pawilon, gdzie będzie można obejrzeć 55 produktów dla inteligentnego transportu od dwudziestu siedmiu nagradzanych tajwańskich firm. Pawilon będzie otwarty 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Podczas wirtualnej konferencji swoje produkty zaprezentują czterej laureaci nagrody Taiwan Excellence, firmy: Noodoe, EverFocus, Acer ITS Inc. oraz Hua-Jie.

  • Noodoe Inc. pokaże uczestnikom, w jaki sposób ich nowa technologia Noodoe EV OS optymalizuje działanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
  • Everfocus Electronic Corporation przedstawi działający w oparciu o sztuczną inteligencję i wykorzystujący internetową technologię monitoringu transportu mobilny rejestrator, który sprawdzi się w zarządzaniu pociągami, liniami kolejowymi oraz flotami samochodowymi.
  • Z kolei Acer ITS, Inc zaprezentuje, w jaki sposób właściciele parkingów i samorządy lokalne na Tajwanie wykorzystują inteligentny i wydajny system parkometrów bazujący na przetwarzaniu danych w chmurze, by usprawnić parkowanie; a także przybliży jakie możliwości taka technologia stwarza dla firm.
  • Pojazdy elektryczne działają znacznie ciszej niż ich „przodkowie”, przez co dla dostawców części motoryzacyjnych otwiera się gama możliwości dopasowania się do tego trendu. Cichy przełącznik serii 6C od Hua-Jie to przykład, w jaki sposób wyciszenie kliknięcia przycisków na kierownicy wpływa na postrzeganie komfortu i jakości w samochodach.
Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji: https://sites.google.com/taitra.org.tw/2020twtranscon
Po prezentacji oglądający będą mieli możliwość zadawania pytań prelegentom.

Konferencja prasowa online “Taiwan Excellence: Smart Transportation” jest częścią większego projektu „Taiwan Industry Enhancement Project (IEP)” mającego na celu promowanie tajwańskiego przemysłu. Projekt powstał z inicjatywy Biura Handlu Zagranicznego działającego w ramach Ministerstwa Gospodarki Tajwanu, a za jego realizację odpowiada Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA).

Do udziału zaprasza Taiwan Trade Center Warsaw, polskie biuro TAITRA.

Kontakt:
Dorota Kuziów
+48 22 370 52 14
dorota@ttcw.it.pl
Taiwan Trade Center Warsaw – oddział TAITRA w Polsce

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5