Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

III linia metra. Warszawa ogłasza ważny przetarg

Dalej Wstecz
Data publikacji:
18-08-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
III linia metra. Warszawa ogłasza ważny przetarg
Rys. ILF
Mimo kontrowersji dotyczących planowanej trasy, Metro Warszawskie kontynuuje przygotowania do budowy III linii metra. Właśnie ogłoszono bardzo ważny przetarg - na wykonanie Raportu o oddziaływaniu na środowisko dla całej trasy ze Stadionu Narodowego do Gocławia z bazą na Koziej Górce.

Przedmiotem postępowania ogłoszonego przez spółkę Metro Warszawskie jest wykonanie Raportu o oddziaływaniu na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na budowie III linii metra w Warszawie – Etap I – PRAGA, od stacji C14 „Stadion Narodowy” do stacji Gocław wraz z STP Kozia Górka.

Oprócz tego zadaniem wykonawcy będzie sprawdzenie, uzupełnienie i dostosowanie tego Raportu do wezwań (wymagań)/postanowień organu właściwego do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz organów wyższej instancji w ramach ewentualnego postępowania odwoławczego lub postępowania sądowo-administracyjnego. W trzecim etapie wykonawca weźmie udział w ewentualnym procesie odwoławczym.

Na realizację zamówienia, w zależności od przebiegu procesu, będzie od 36 do 42 miesięcy. Zakończenia umowy należy się więc spodziewać raczej w 2026 roku, ale sam raport ma być gotowy już w 90 dni od podpisania umowy. 

O wyborze wykonawcy zadecyduje głównie cena (60 procent oceny), a także doświadczenie Kierującego Zespołem Autorów (20%) oraz deklaracja wydłużenia realizacji Etapu III Przedmiotu Zamówienia (20%). Oferty można składać do 1 września.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5