Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

III KTP przeglądem nowoczesnych technologii [wideo]

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2014-11-25 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

III KTP przeglądem nowoczesnych technologii [wideo]
fot. youtube.comKTP 2014
– Z każdym rokiem mamy coraz więcej gości i coraz szerszy zakres tematyczny. W tym roku było to już kilkaset osób – mówi Łukasz Malinowski, dyrektor ds. wydawniczych w ZDG TOR. Trzeci już Kongres Transportu Publicznego w tym roku odbył się pod koniec października w Bydgoszczy i znów był okazją do spotkania osób z branży związanej z transportem publicznym.

Opera Nova w Bydgoszczy gościła w tym roku przedstawicieli samorządów, producentów taboru, ale też coraz więcej było reprezentantów firm zajmujących się dostarczaniem nowoczesnych technologii dla przewozów pasażerskich.

– To dla nas bardzo ważna impreza, która znacząco różni się od targów. Możemy na nim spotkać się zarówno z potencjalnymi klientami, jak i z innymi firmami wykonawczymi. To źródło wiedzy o tym jakie są potrzeby naszych odbiorców i przegląd najnowocześniejszych technologii i systemów obecnych na rynku – twierdzi Weronika Małek, dyrektor polskiego oddziału GMV. – Dziś dużo mówi się o systemach informacji pasażerskiej, ale tę ideę można znacznie rozbudować – dodaje Piotr Głaska, senior product manager w Huawei Polska.

– Transport publiczny przestaje być zwykłym przewożeniem pasażerów z miejsca na miejsce, a staje się sposobem tworzenia tkanki miejskiej – zaznacza Michał Grobelny, project manager w TOR Wydawnictwo. Malinowski dodaje, że pasażer coraz częściej jest postrzegany jako klient i ma wymagania. – Coraz częściej chce korzystać z nowych technologii. Firmy starają się wyjść temu naprzeciw.


Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Zdanowska: Woonerf sprawdza się znakomicie. Cały czas pełno ludzi

Przestrzeń

Zdanowska: Woonerf sprawdza się znakomicie. Cały czas pełno ludzi

Witold Urbanowicz 20 listopada 2014

Pokongresowe refleksje

Felietony i komentarze

Pokongresowe refleksje

Leszek Ruta 29 października 2014

Pobierz Białą Księgę Mobilności

Mobilność

Pobierz Białą Księgę Mobilności

Emilia Derewienko 08 listopada 2014

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5